Dom » Wnętrza

Komfort snu w upalne noce

Komfort snu w upalne noce
Zobacz więcej zdjęć »
Letnie miesiące kojarzą się z relaksem i wypoczynkiem. Słoneczna pogoda rzeczywiście poprawia humor, ale gdy termometr pokazuje trzydzieści kresek, upał staje się nie do zniesienia

W ciągu dnia ochłody można poszukać nad jeziorem, na basenie lub przynajmniej pod zimnym prysznicem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu
W duszne noce nie pomaga otworzenie okna i często spędzamy długie godziny przewracając się z boku na bok w gorącej pościeli. Wyjściem z takiej sytuacji może być nałożenie na materac specjalnego pokrowca, który uniemożliwia przegrzanie.

COOL MAX, firmy Janpol, wykonano w unikalnej technologii czterokanałowych włókien poliestrowych z dodatkowym wzmocnieniem struktury włókna. Dzięki temu skutecznie odprowadza wilgoć i reguluje temperaturę ciała. Dodatkową zaletą COOL MAX jest możliwość wielokrotnego prania nawet w 60°C.  

COOL MAX 

Producent: Janpol 

Cena: od 285 zł 

Więcej informacji: www.janpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »