Motoryzacja » Transport

Komfortowe podróże w najniższych cenach – teraz również w Estonii. SuperBus.com zamierza powtórzyć

Komfortowe podróże w najniższych cenach – teraz również  w Estonii. SuperBus.com zamierza powtórzyć
Zobacz więcej zdjęć »
PolskiBus.com z ogromną przyjemnością informuje o debiucie swojej siostrzanej marki SuperBus.com. Dzięki temu już niebawem na terenie Estonii będzie można korzystać z komfortowych przejazdów w atrakcyjnych cenach rozpoczynających się już od 1€ + 1€ opłaty rezerwacyjnej.

PolskiBus.com z ogromną przyjemnością informuje o debiucie swojej siostrzanej marki SuperBus.com. Dzięki temu już niebawem na terenie Estonii będzie można korzystać z komfortowych przejazdów w atrakcyjnych cenach rozpoczynających się już od 1€ + 1€ opłaty rezerwacyjnej. Kursy będą realizowane na trasach: Tallin – Tartu, Tallin – Pärnu oraz Tallin – Narva. Firma Bus Transport Holding OÜ należąca do Souter Investments, będąca właścicielem SuperBus.com, zaadoptuje w Estonii rozwiązania, które przyczyniły się do ogromnego sukcesu PolskiBus.com na polskim rynku. Podobny model biznesowy z sukcesem sprawdzony w Polsce został wdrożony również w Finlandii - OnniBus.com oraz w Nowej Zelandii - ManaBus.com. Więcej szczegółów na temat nowego przewoźnika znajdą Państwo na stronie internetowej www.SuperBus.com (która zostanie wkrótce uruchomiona) oraz na Facebook’u www.facebook.com/superbuscom.

 

"Estonia jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. To wspaniały kraj, który ma bardzo dobrą reputację i otwarty dostęp do rynku" - powiedział Sir Brian Souter, właściciel firmy SuperBus.com. "Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni i mamy bardzo optymistyczne plany. Uważamy, że jest to fantastyczna okazja dla estońskiego rynku transportu publicznego i widzimy ogromny potencjał dla SuperBus.com, który mamy nadzieję już niebawem osiągnie wiodącą pozycję w branży ekspresowych autokarowych połączeń międzymiastowych. Nasze wspaniałe firmy działające w Polsce, Finlandii i Nowej Zelandii, pokazują, że nasze lokalne usługi kreują rynek podróży autokarowych, sprawiając, że coraz więcej kierowców zostawia swoje samochody w garażu, wybierając transport publiczny. Już wkrótce również w Estonii nasi pasażerowie odkryją zalety podróżowania z SuperBus.com."

SupeBus.com korzystać będzie z floty nowoczesnych autokarów marki Van Hool Astromega wyposażonych w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania urządzeń mobilnych – laptopów, telefonów, tabletów. Podobnie, jak w Polsce w przypadku PolskiBus.com, ważnym aspektem oferty SuperBus.com będzie zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, dlatego każdy autokar będzie posiadał skórzane, odchylane fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzacją oraz toaletą. Kluczem do sukcesu PolskiBus.com było postawienie na wysokiej jakości obsługę klientów oraz zaoferowanie pasażerom alternatywy dla samochodów osobowych w postaci wygodnych, przyjaznych dla środowiska przejazdów autokarowych. Jak również oferowanie tanich połączeń międzymiastowych, gdzie ceny zmieniają się dynamicznie i zaczynają się już od 1 € + 1 € opłaty rezerwacyjnej. Identyczny, sprawdzony model biznesowy zostanie wprowadzony w przypadku firmy SuperBus.com, dzięki czemu umożliwimy naszym estońskim klientom komfortowe podróżowanie w najbardziej atrakcyjnych na rynku cenach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »