Dom » Wnętrza
Komfortowy sen alergika
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Noc to czas intensywnej regeneracji i kumulowania energii na kolejny dzień. Warto zadbać o jakość godzin spędzonych w łóżku, nawet gdy alergia nie daje za wygraną.
Z myślą o wygodzie swoich klientów, firma Janpol stworzyła pokrowiec na materac, dedykowany szczególnie osobom zmagającym się z uczuleniami. Medicott Silverguard wykonano z delikatnej w dotyku, a zarazem bardzo trwałej, bawełnianej dzianiny. Swoją nazwę zawdzięcza zastosowanej w nim srebrnej nici, która zapewnia pełną ochronę przed bakteriami i neutralizuje nieprzyjemne zapachy związane z rozwojem drobnoustrojów.
Pokrowiec Medicott Silverguard Janpolu utrzymuje swoje właściwości antyalergiczne nawet po wielokrotnym praniu w temperaturze do 60°C, a jego w pełni ekologiczny skład współgra z naturalną florą skóry. Potwierdza to certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – wiodący na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty posiadające ten atest są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach negatywnie oddziałujących na zdrowie człowieka, m.in. pestycydów, chlorofenoli, barwników alergizujących czy metali ciężkich.
Medicott Silverguard
Producent: Janpol
Cena: od 285 zł
Więcej informacji na www.janpol.pl
Nadesłał:
Intro Media
|

Mieszkaniowy Dzień Otwarty ostatnim dniem promocji noworocznej
Highline Warsaw gra z WOŚP na najwyższym poziomie - Panorama Warszawy z tysięcy klocków
Zdrowy dom to szczęśliwi domownicy, także ci czworonożni! – odetchnij pełną piersią z Dreame AP10 i
Tenda Polska przedłużyła swoją promocję cashbackową na kolejny rok
Pomysły last minute. Co robić w OFFie w czasie ferii?
Komentarze (0)