Kultura, sztuka » Kultura

Koncert Życzeń dla mojej mamy

Koncert Życzeń dla mojej mamy
Zobacz więcej zdjęć »
Wyrazić swoje ogromne uczucia do mam i przelać je na papier będą mogły dzieci, które w najbliższy wtorek 26 maja w Dzień Matki odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany. Namalowane przez nich laurki utworzą wystawę z okazji Dnia Mamy. Nie zabraknie słodyczy i niespodzianek.

Po raz kolejny wnętrza Parku Handlowego Auchan Bielany przemienią się w profesjonalną pracownię malarską, a w role artystów wcielą się najmłodsi. We wtorek 26 maja w godzinach 12.00 - 18.00 w Parku odbędzie się wielki „Koncert Życzeń dla mojej mamy", zadedykowany wszystkim mamom. Z okazji Dnia Matki najmłodsi będą malować laurki z życzeniami dla swoich mam. Z zebranych laurek powstanie wystawa, a wszyscy młodzi artyści otrzymają słodycze oraz medale dla najlepszej mamy.

Wizyta w Parku Handlowym Auchan Bielany, to także doskonała okazja, aby sprawić mamie prezent. Sprawdzone pomysły na upominek to kosmetyki i perfumy, po które warto udać się do perfumerii Douglas. Każdą mamę ucieszy z pewnością też modny zegarek i biżuteria - zapraszamy do sklepów Swiss, Apart i YES Biżuteria. Po najmodniejsze dodatki do kobiecej garderoby najlepiej udać się do Reserved, Orsay i Camaieu. By spędzić Dzień Mamy w miłej, kameralnej atmosferze, najlepiej natomiast udać się na pyszną kawę i ciasto do kawiarni Cafe Toffino i Coffe & More.

Więcej informacji udziela:

Natalia Jastrzębska

e-mail: redakcja@fabrykaidei.pl

tel. 071 783 55 12

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany

Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku.

Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fabrykaidei

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »