Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Konkurs „Klasa ze Snów” – czas na zgłoszenia do 30 listopada 2015!

Konkurs „Klasa ze Snów”  – czas na zgłoszenia do 30 listopada 2015!
Zobacz więcej zdjęć »
Problemy techniczne, które utrudniały rejestrację na stronie www.klasazesnow.pl skłoniły organizatorów do przedłużenia terminu na zgłoszenia do konkursu. Należy tego dokonać do 30 listopada 2015 r.

Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się już po raz 6. Tym razem pod hasłem przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu dzieci i młodzieży. Mogą wziąć w nim udział szkoły podstawowe i gimnazja.

Przy zgłoszeniu należy zadeklarować udział w jednym albo dwóch plebiscytach – filmowym lub merytorycznym. W pierwszym nauczyciele mają za zadanie zaangażować uczniów i pomóc im przygotować film przedstawiający nowoczesna klasę ze snów. W drugim już sam nauczyciel musi zapoznać się z bazą wiedzy z zakresu najnowszych technologii dedykowanych dla szkoły i zdać egzamin. Dobry wynik pozwala walczyć o nagrodę główną dla szkoły. Trzeba będzie napisać pracę na temat  wykorzystania monitora interaktywnego w pracy dydaktycznej z uczniami.

Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Patroni medialni to „Dyrektor Szkoły”, „Forum Placówek Niepublicznych”, „Foto Plus”, „Głos Pedagogiczny”, „IT w edukacji”, „Komputer Świat”, „N@uczyciel”, „Nowe Horyzonty Edukacji”, „Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze”, ONET, "SYGNAŁ. Magazyn Wychowawcy"”, "SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora”  i „Wspólnota”.

Organizatorem konkursu jest ViDiS SA – właściciel portalu www.MultimediawSzkole.pl

Bliższe informacje na www.klasazesnow.pl oraz na oficjalnym funpage konkursu na Facebooku www.facebook.com/klasazesnow. Konkurs trwa w okresie od 1 października 2015 r. do 31 marca 2016 r.

 

Na uczestników czeka imponująca pula nagród. W konkursie filmowym 30 najlepszych filmów trafi na oficjalny profil konkursu na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/klasazesnow. Od 1 do 15 marca 2016 r. internauci będą mogli głosować na jeden z filmów. Trzy filmy z największą liczbą polubień zdobędą dla swojej szkoły cenne nagrody:

·     1-sza nagroda: Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro z wbudowanym komputerem OPS oraz systemem Windows 10 Home

·     2-ga nagroda:  Zestaw do wideokonferencji Aver EVC130 PTZ Cam

·     3-cia nagroda: Tablica interaktywna Qomo QWB200-BW z projektorem Vivitek DX881ST i uchwytem Avtek WallMount 1200

Niezależnie Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze jej zdaniem filmy oraz przyzna 15 wyróżnień z nagrodami pocieszenia.

·     1-sza nagroda: Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro z wbudowanym komputerem OPS oraz systemem Windows 10 Home

·     2-ga nagroda: Projektor interaktywny Vivitek D755 WTiR

·     3-cia nagroda: Zestaw pilotów do testów Qomo Qclick QRF300 (32+1)

·     Nagrody pocieszenia: 15 x Bon na zakupy sprzętu AV z portalu www.multimediawszkole.pl o wartości 300 zł

Wyniki Konkursu filmowego zostaną ogłoszone na stronie Internetowej (www.klasazesnow.pl)  16 marca 2016 r.

W konkursie merytorycznym nagrody otrzyma 6 najwyżej ocenionych prac. Komisja Konkursowa przyzna też 15 wyróżnień. Nagrody w zależności od zajętego miejsca są następujące:

·     1-sza nagroda: Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro z wbudowanym komputerem OPS oraz systemem Windows 10 Home

·     2-ga nagroda: Tablica interaktywna Qomo QWB200-BW z projektorem Vivitek DX881ST i uchwytem Avtek WallMount 1200

·     3-cia nagroda: Projektor CASIO XJ-V1

·     Nagrody za miejsca 4 – 6: Wizualizer Aver U50

·     Nagrody wyróżnienia: 15 x Bon na zakupy sprzętu AV z portalu www.multimediawszkole.pl o wartości 300 zł

Wyniki Konkursu merytorycznego zostaną ogłoszone na Stronie Internetowej 31 marca 2016

 

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian wideo –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 
 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »