Kultura, sztuka » Kultura

Konkurs Nasze Karpaty rozstrzygnięty!

Konkurs Nasze Karpaty rozstrzygnięty!
Zobacz więcej zdjęć »
Wystawa fotograficzna w Warszawie

Znamy zwycięzców międzynarodowego konkursu fotograficznego Nasze Karpaty organizowanego
 przez Fundację Karpacką we współpracy z magazynem National Geographic Polska.
Wystawa składająca się  z 30 najlepszych fotografii odwiedzi 5 miast w Polsce. Startuje w Warszawie, gdzie zdjęcia będzie można obejrzeć już od 29 czerwca do 12 lipca 2014 r. w Centrum Handlowym Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124  .
 

Celem projektu Nasze Karpaty jest promocja regionu w ciekawej formie - poprzez fotografie, które będą ukazywały w pełni bogactwo oraz unikalność Karpat, ich przyrodę oraz dziedzictwo kulturowe. Międzynarodowa formuła konkursu fotograficznego pozwoliła mieszkańcom wszystkich krajów związanych z Karpatami lepiej poznać niezwykłe walory tego obszaru.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce - Konrad Nienartowicz - zdjęcie „Wschód słońca z Okrąglicy - 10 000 zł

II miejsce - Małgorzata Dul - zdjęcie „Chatka Puchatka" - 5 000 zł

III miejsce - Piotr Krupa - zdjęcie „Arka Noego" - 2 000 zł

Jury przyznało również 27 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone fotografie można obejrzeć na dedykowanej wystawie, która odwiedzi największe miasta w Polsce. W Warszawie będzie ją można obejrzeć od 29 czerwca do 12 lipca w Centrum Handlowym Wola Park, przy ulicy Górczewskiej 124.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

www.national-geographic.pl

W 2013 roku Towarzystwo National Geographic obchodziło 125. rocznicę powstania. To największe towarzystwo naukowe na świecie i wydawca magazynów pod marką National Geographic

Towarzystwo zostało założone 13 stycznia 1888 r. w Waszyngtonie, a jego celem było działanie na rzecz „rozwoju i upowszechniania wiedzy geograficznej". Przez 125 lat Towarzystwo przeszło ewolucję od niewielkiego organu naukowego do jednej z największych  na świecie organizacji edukacyjnych i naukowych typu non profit. Z okazji 125. rocznicy Towarzystwo National Geographic zapowiedziało „Nowy wiek eksploracji".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »