Dom » Budownictwo

Kosz dachowy Braas

Kosz dachowy Braas
Zobacz więcej zdjęć »
Braas powiększył ofertę o kolejne niezawodne akcesorium – kosz dachowy jednostronny 2m. Dostępny na polskim rynku w czterech popularnych kolorach jest częścią oryginalnego systemu koszowego Braas.

Kosze dachowe są niezwykle ważnym elementem wchodzącym w skład dachu. Zapewniają szczelność u zbiegu połaci i chronią rynny dzięki swej ryflowanej powierzchni powodując, że woda deszczowa płynie wolniej.

Nowe kosze dachowe jednostronne 2m marki Braas są wygodnym i estetycznym rozwiązaniem. Wykonane ze specjalnie tłoczonych (ryflowanych) arkuszy, wchodzą w skład oryginalnego systemu koszowego Braas (kosz, uszczelnienia oraz klamerki do mocowania). Poprzeczne ryflowanie wzmacnia konstrukcję i zabezpiecza przed przelewaniem się spływającej wody. Nowe kosze zaprojektowane są z myślą o szybkim montażu - nie tylko posiadają mniejszą ilość połączeń w linii kosza, ale i łatwo się je „osiuje". Kosze cechuje duża wytrzymałość i elastyczność, a także duża odporność na długotrwałe obciążenia deszczem. Braas zadbał także o bezpieczeństwo w transporcie jak i magazynowaniu koszy, zabezpieczając każdą sztukę folią. Nowy kosz jest dostępny w czterech popularnych kolorach: czerwonym, ciemnoszarym, brązowym i antracytowym.

Więcej informacji na stronie www.monier.pl .

Kosz dachowy jednostronny 2m Braas:

  • wymiary: 0,5m x 2m, grubość 0,58cm
  • sposób pakowania: 10szt w wiązce
  • cena za kosz: 57,97 PLN netto (70,72 PLN z VAT)
  • cena za mb: 28,99 PLN netto (35,37 PLN z VAT)
  • kolory: czerwony, ciemnoszary. brązowy i antracytowy


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus Public Relations
http://pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »