Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kraina Zabawy Tęcza wystartowała

W Warszawie przybyło największe w mieście centrum zabawy dla dzieci, które zajmuje ogromną powierzchnię ponad 1000 m2. Tylko w dniu otwarcia Krainę Zabawy Tęcza mieszczącą się w CH Skorosze przy ul. Składkowskiego odwiedziło aż 4 tys. osób.

Liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów na otwarcie podbiły w ostatni weekend serca najmłodszych. Tematyczne imprezy organizowane będą tutaj jednak w każdą sobotę i niedzielę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W najbliższy weekend w Krainie Zabawy Tęcza dzieci będą miały okazję uczestniczyć w castingu do galerii twarzy. Organizowany przez agencję aktorską Sceneria i ATV Film nabór do banku dziecięcych twarzy pozwoli być może maluchom w przyszłości rozpocząć karierę aktorską. W centrum będą organizowane również zabawy andrzejkowe, mikołajkowe, choinkowe i inne imprezy okolicznościowe dla szkół, przedszkoli i firm.

Kolorowy świat Tęczy oferuje dzieciom m. in. ogromny, 3-poziomowy park rurowy, 15 zjeżdżalni tubowych i spiralnych, labirynty, ścianki wspinaczkowe, wieże, podwieszane mosty, baseny z barwnymi piłeczkami, czy armatki pneumatyczne. Najmłodsze dzieci do 3 lat na terenie kompleksu mają wydzieloną osobną przestrzeń z samochodzikami domkami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami. Rodzice i opiekunowie mogą obserwować pociechy z sympatycznej kawiarenki przy kawie i deserze. Na terenie centrum dostępny jest bezpłatny hot spot. Niezwykle kolorowy, bajkowy wystrój wnętrza i wspaniała atmosfera, jaka tu panuje sprawią, że czas tu spędzony jest niezapomniany.

Centrum to również idealne miejsce do zorganizowania urodzin. Kraina Zabawy Tęcza oferuje największą w mieście powierzchnię przeznaczoną specjalnie do urządzania przyjęć dla dzieci. Znajduje się tu kilka kolorowych sal bankietowych, a serwis gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

W dni powszednie bilet wstępu dla dziecka kosztuje 20 zł, a w sobotę i niedzielę 30 zł. Dla rodziców i opiekunów wstęp jest wolny. Stałym klientom Kraina oferuje karnety.

Tęcza zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00, w soboty w godz. 9.00 - 21.00 i niedziele w godz. 9.00 - 20.00
Więcej na www.tecza-skorosze.pl

Dodatkowe informacje: PRESTIGE PUBLIC RELATIONS
tel. 022 620 28 29 www.prestigepr.pl
                       Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kraina Zabawy Tęcza
http://www.tecza-skorosze.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »