Firma » Bankowość

Kredyt Bank w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka"

Kredyt Bank w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka"
Zobacz więcej zdjęć »
W kategorii liderzy, w której oceniano m.in. jakość obsługi, kompetencje pracowników oraz prostotę procedur bankowych, bank zajął dziewiąte miejsce na 23 banki i tym samym utrzymał ubiegłoroczną pozycję.

W kategorii „krytyczni emeryci" Kredyt Bank znalazł się w ścisłej czołówce - czwarte miejsce - wyprzedzili nas tylko Alior Bank, Bank Zachodni WBK oraz Raiffeisen Bank Polska. Najważniejszym elementem oceny dokonanej przez „utajnionych" emerytów były m.in. kompetencja pracownika, dogodne dni pracy, liczba placówek i bankomatów.

Miesięcznik „Newsweek" wprowadził w tym roku po raz pierwszy kategorię „Niepełnosprawni". Na 23 banki badane w pod względem dostosowania placówek dla osób niepełnosprawnych Kredyt Bank znalazł się w pierwszej dziesiątce zdobywając ósme miejsce.

Na zlecenie tygodnika Newsweek Polska, TNS OBOP przeprowadził kolejną, siódmą już edycję badania jakości obsługi banków detalicznych - "Przyjazny Bank Newsweeka".

Audytorzy TNS OBOP, jako tajni klienci, odwiedzili placówki 23 największych banków w Polsce. W każdej z placówek ankieterzy otworzyli Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy, zadali także pracownikom szereg pytań związanych z prowadzeniem rachunku. Badanie pozwoliło na dokonanie kompleksowej oceny obsługi we wszystkich badanych bankach według szeregu kryteriów m.in.:
- jakość obsługi, cechy placówek i prostota procedur bankowych,
- bankowość internetowa,
- bank przyjazny dla emerytów,
- bank dostosowany dla osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »