Firma » Bankowość

Kredyt Rodzina na Swoim: Najkorzystniejszy w Banku Pocztowym

Kredyt Rodzina na Swoim: Najkorzystniejszy w Banku Pocztowym
Zobacz więcej zdjęć »
Został wyłoniony zwycięzca, którego oferta kredytowa umożliwia zakup mieszkania w ramach rządowego programu Rodzina na swoim na 100% wartości nieruchomości.

Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego to przede wszystkim niskie koszty oraz niestandardowe możliwości sfinansowania wykończenia mieszkania, pod klucz.

Kredyt mieszkaniowy z dopłatą do odsetek 50% przez pierwsze 8 lat z rządowego programu rodzina na swoim Banku Pocztowego posiada najniższą marżę pośród konkurencyjnych, podobnych ofert. Wszystkie banki pobierają marżę za udzielenie kredytu mieszkaniowego jednak ta wynosi zaledwie 1,25%. Nie trzeba wykonywać również żadnych specjalnych zabiegów by obniżyć prowizję do 0%. Wystarczy otworzyć Konto Standard, oczywiście bezpłatnie. Atrakcyjna wysokość oprocentowania kredytu z dopłatą Banku Pocztowego, przeważa szalę pod względem niskich kosztów, zwiększając korzyści z wyboru właśnie tej oferty dla kredytobiorców.

Ponadto wybierając kredyt mieszkaniowy z dopłatą Banku Pocztowego, bez żadnego problemu sfinansować można pierwszą wpłatę, jakiej żądają deweloperzy, by do czasu załatwienia wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu zarezerwować wybrane mieszkanie. Również w momencie, gdy klient otrzyma już klucze do własnego mieszkania może liczyć na dodatkową gotówkę poprzez pożyczkę hipoteczną Banku Pocztowego, dzięki której wykończyć i wyposażyć można mieszkanie.

Ta wyjątkowo dobra i kompleksowo przygotowana oferta przez Bank Pocztowy obejmuje w całości wszystkie elementy, które umożliwiają w pełni sfinansowanie zakupu mieszkania z programu Rodzina na Swoim" od samego pomysłu aż „pod klucz".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »