Firma » Bankowość

Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie najlepszy na rynku

Getin Bank po raz kolejny znalazł się w czołówce banków oferujących najlepsze kredyty samochodowe. Według wrześniowego rankingu Bankier.pl, kredyt samochodowy Getin Banku okazał się ponownie najlepszy na rynku.

Jest to kolejne, w ostatnich miesiącach, wyróżnienie dla tej oferty w niezależnym rankingu produktów finansowych. Eksperci doceniają w niej atrakcyjne oprocentowanie, zerową prowizję oraz brak konieczności zakupu ubezpieczenia.

 

Getin Bank pokonał konkurencyjne oferty z 15 banków. Twórcy rankingu przyjęli, że Klient zainteresowany jest kredytem na 5 lat w wysokości 62 tys. zł na zakup samochodu o wartości 70 tys. zł. Przy zerowej prowizji oraz braku obligatoryjnego ubezpieczenia, całkowity koszt kredytu w Getin Banku był najniższy na rynku i wyniósł jedynie 12 278,51 zł. W banku zajmującym ostatnie miejsce w zestawieniu, koszt ten był o ponad 16 000 zł wyższy.


Więcej informacji o rankingu znajduje się pod adresem:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-kredytow-samochodowych-wrzesien-2012-2637643.html

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »