Firma » Finanse

Kredyt: tańszy z kontem

Kredyt: tańszy z kontem
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku roku większość banków chcąc pozyskać nowych klientów, wprowadziło sprzedaż wiązaną swoich produktów oferują zmniejszenie wysokości oprocentowania kredytów gotówkowych, obniżenie marży przy kredytach mieszkaniowych lub uproszczoną procedurą dla biorących kredyty samochodowe.

Mimo zaostrzenia przepisów wobec udzielania kredytów, banki znalazły sposób na przybliżenie swoich ofert i wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów proponując transakcje wiązane.

Jakie korzyści - My klienci uzyskamy?

Przykładowo, biorąc kredyt hipoteczny zostanie przedstawiona nam oferta kredytowa zawierająca marżę banku, czyli jego zarobek na poziomie 1,8 %. Jeżeli jednak dodatkowo wybierzemy inny produkt tego banku: kartę kredytową lub konto osobiste, to wówczas bank skłonny będzie obniżyć wcześniejszy pułap marży i zadowoli się 1,05%. Kredytobiorca poniesie, więc niższe koszty kredytu hipotecznego o kilka tysięcy złotych w zależności od wysokości kwoty kredytu. Rata będzie, więc niższa, czyli to, co na najbardziej nas interesuje. Skoro nie będziemy ponosili, żadnych kosztów za prowadzenie i obsługę konta, propozycja warta jest uwagi.

 

Jak bardzo zróżnicowaną są kwoty raty miesięcznej, za kredyt hipoteczny w oparciu o wskazanie wysokości sumy takiego kredytu rozłożonego na ten sam okres w poszczególnych bankach sprawdzić można w kalkulatorze kredytów mieszkaniowych, zamieszczonego w dziale – kredyty mieszkaniowe

 

Posiadacz konta osobistego ubiegający się o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń w tym samym banku może liczyć na obniżone oprocentowanie do 5% od stawki początkowej a przy większych kwotach jeszcze większą obniżkę wynegocjować. Bank zrezygnować może z opłaty przygotowawczej za udzielenie kredytu, oczywiście, jeżeli konto otworzymy.

 

Kredyty dla firm z sektora MSP, a więc przedsiębiorcy otwierający nowoczesne konto firmowe zyskają linię kredytową w tym rachunku, ponadto, jeżeli potrzebują, to szybki kredyt gotówkowy bez przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach czeka od razu. W przypadku nowo powstałych podmiotów gospodarczych – MSP, banki równie chętnie udzielą kredytu gotówkowego a nawet są skłonne do uruchomienia kredytu inwestycyjnego o ile przedsiębiorca postanowi związać się z bankiem na dłużej otwierając konto firmowe ( dział na www.get-money.pl - rachunki firmowe).

 

-Na zakup samochodu, biorąc kredyt samochodowy, wielokrotnie banki potraktują swojego klienta, korzystającego z rachunku ulgowo, upraszczając mu procedurę związana z przyznaniem kredytu i udzielą mu pożyczki po podpisaniu dokumentów bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych zarobkach.

 

Dodatkowe korzyści dla otwierających konto wraz z kredytem.

 

Przede wszystkim możliwość korzystania z przyznanego wyższego limitu kredytowego w koncie (kredyt odnawialny). W przypadku pojawienia się kłopotów finansowych w naszym życiu będziemy mogli wziąć kredyt gotówkowy na dowód osobisty, bez przedstawiania zaświadczeń z pracy. Starając się o kredyt mieszkaniowy w banku, w którym posiadamy konto, oprócz niższej marży niż pozostali „obcy” klienci, otrzymamy wyższą zdolność kredytową mając nawet niższe zarobki od innych osób ubiegających się o kredyt na zakup mieszkania, lecz nie będących powiązanymi kontem osobistym z tym bankiem.

 

Tańszy kredyt z kontem.

 

 - Negocjować, można stawki o ile dodatkowo wraz z kredytem, którym jesteśmy zainteresowani uruchomiony zostanie inny produkt tego banku. Najczęściej wybierane są atrakcyjne i bezpłatne konta Internetowe, lecz nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się konta oszczędnościowe, ubezpieczenia na życie. Bank spełni swoje oczekiwanie - zyska klienta, my zaoszczędzimy pieniądze na kosztach kredytu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »