Technologie » Komputery

Krótkoogniskowy, znakomity – w zdumiewającej cenie – Sanyo PLC-XL50

Krótkoogniskowy, znakomity – w zdumiewającej cenie – Sanyo PLC-XL50
Zobacz więcej zdjęć »
Możliwości Sanyo PLC-XL50 doceni każdy użytkownik tablicy interaktywnej. Nie pozostaną obojętni również prowadzący prezentacje i szkolenia, ponieważ ustawiony zaledwie w odległości 8cm od ekranu czy tablicy wyświetli obraz o przekątnej 2 m - 80 cali. To jego ogromny atut.

Wyeliminowany jest tu problem cienia doskwierający szczególnie użytkownikom tablic interaktywnych. Dodatkowo praktycznie niemożliwe jest wpatrywanie się w świecącą lampę projektora, które - zgodnie z ostrzeżeniami producentów - może być niebezpieczne dla wzroku.

Do jego atutów oprócz tego, że zastosowano w nim technologię hybrydową, która wykorzystuje najnowszej generacji system projekcji szerokokątnej, można również zaliczyć parametry. PLC- XL50 wyświetla obraz w rozdzielczości 1024x768 pikseli i jasności 2000 ANSI lumenów. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 2W, sensor ruchu zabezpieczający przed kradzieżą oraz Direct Power on/off, umożliwiający automatyczne uruchamianie projektora bezpośrednio po podłączeniu zasilania.

Na tym lista atutów jednak się nie kończy - trzeba do nich zaliczyć również aktualną cenę. Sanyo PLC- XL50 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 3.999 zł (z VAT)

Sanyo PLC-XL50 w zestawie z obsługiwaną palcem lub dowolnym wskaźnikiem tablicą interaktywną Qomo QWB200-PS 88", z powierzchnią suchościeralną i magnetyczną, która jest całkowicie odporna na uszkodzenia oraz ściennym, ręcznie regulowanym uchwytem do tablicy i projektora jest dostępny w cenie 9.999 pln brutto (z VAT).Bliższe informacje: www.multimediawszkole.pl

ViDiS SA, (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), AVerMedia (AVerComm - systemy do wideokonferencji), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory), LUMENS (wizualizery), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), DISPIO (ściany LCD), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl 

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009" przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 - 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010".

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.
ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław
tel. (071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01
e-mail: biuro@vidis.pl

Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS:Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »