Dom » Wnętrza

Kuchnie Steel na targach Living Kitchen 2015 w Kolonii.

Kuchnie Steel na targach Living Kitchen 2015 w Kolonii.
Zobacz więcej zdjęć »
Targi LivingKitchen to dla wielu producentów jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. T

Targi LivingKitchen to dla wielu producentów jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Targi te to m.in. miejsce, gdzie wytwórcy sprzętu kuchennego, wyposażenia wnętrz oraz akcesoriów kuchennych prezentują swoją ofertę produktową. Obecni tam także projektanci wnętrz i oczywiście sprzętu kuchennego szukają inspiracji i innowacyjnych pomysłów, a wytwórcy i konstruktorzy trendów, które będą się liczyć w najbliższym sezonie. Tegoroczna edycja targów odniosła ogromny sukces. W trakcie ich trwania można było spotkać 180 firm z ponad 20 krajów. Na targach Living Kitchen oczywiście nie mogło zabraknąć włoskiej firmy Steel, lidera produkującego profesjonalne urządzenia kuchenne dla domu. Firma Steel zaprezentowała nową limitowaną edycję piecy kuchennych z linii Ascot o szerokości 100 cm. Ta limitowana wersja została stworzona we współpracy z francuską firmą Le Creuset produkującą żeliwne garnki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTa klasyczna linia piecy kuchennych charakteryzująca się niepowtarzalnym designem, stylem country, została wyposażona w podwójny piekarnik, cztery palniki gazowe i żeliwną płytę fry-top. Piece z tej limitowanej edycji można zamawiać w 4 unikalnych pastelowych kolorach; Celeste, Sabia, Ametyst, Bianco oraz w dwóch wersjach wykończenia, chromem lub niklem, które w połączeniu z pastelowym kolorami tych urządzeń tworzą wyjątkowy efekt wizualny.

Zobacz więcej na: Kuchnie Steel, ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Kuchnie Steel // wwww.steelkuchnie.pl // facebook.com/kuchniesteelRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »