Firma » Biznes

Kuehne+Nagel w Polsce rozwija dział logistyki drogowej, otwierając obiekt w Bielanach Wrocławskich

Firma Kuehne+Nagel otwiera nowy, nowoczesny obiekt w Bielanach Wrocławskich, który zastąpi dotychczas wykorzystywany. Nowy obiekt przyczyni się do dalszej optymalizacji drogowych procesów logistycznych oraz skrócenia czasu realizacji transportu krajowego i międzynarodowego.

Nowy obiekt jest usytuowany w Bielanach Wrocławskich, w okolicach Wrocławia i ma powierzchnie 4570 m2. Na jego terenie znajdują się nowoczesne i komfortowe pomieszczenia biurowe dla pracowników oraz magazyn cross-dock z możliwością przechowywania towarów. Obiekt jest wyposażony w 21 doków, umożliwiających szybki i niezakłócony przepływ przesyłek.

Nowe centrum logistyczne spełnia również założenia zrównoważonego budownictwa, dzięki instalacji energooszczędnego oświetlenia LED, czujników ruchu dla oświetlenia zewnętrznego oraz inteligentnych systemów zarządzania energią i zużyciem wody. Teren wokół obiektu jest zagospodarowany zielenią, łąkami kwietnymi, a także domkami dla owadów i budkami lęgowymi dla ptaków. Pracownicy obiektu mogą korzystać ze stojaków rowerowych oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.

„Logistyka drogowa Kuehne+Nagel w Polsce rozwija się, a firma już teraz posiada silną pozycję rynkową w tym obszarze. Jesteśmy przekonani, że dzięki otwarciu nowego obiektu, otworzymy perspektywę na nowy wymiar rozwoju naszej sieci lądowej – wszystko po to, aby dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej efektywne rozwiązania” – komentuje Maciej Sobek, dyrektor logistyki drogowej Kuehne+Nagel w Polsce.

Nowa lokalizacja Kuehne+Nagel jest dobrze skomunikowana zarówno z drogą ekspresową S8, jak i autostradą A4.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »