Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Kulinarny podróżnik wiosną na Travel Channel!

Kulinarny podróżnik wiosną na Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
W nowej odsłonie programu Kulinarny podróżnik bohaterka, Helen Hokin, a jednocześnie ekspert w dziedzinie jedzenia oraz smakosz kuchni z całego świata wyruszy w podróż po Tajwanie, kraju słynącego z niezwykłego bogactwa egzotycznych potraw i przypraw.

Przygodę rozpocznie w stolicy kraju, Taipej, magicznym miejscu, pełnym kontrastów. W celu poznania nowych potraw odwiedzi jeden z słynnych, nocnych bazarów, na którym można kupić praktycznie wszystko.

Najwięcej jak się okaże będzie jednak jedzenia. Co druga budka, to miejsce, w którym można spróbować regionalnych przysmaków. Po zakupowym szale pełnym niespodzianek, Helen zmieni klimat i skosztuje kolację w ekskluzywnej restauracji w jednym z najwyższych budynków świata - Taipei 101. Uczta przy zapierających dech w piersiach zostanie w pamięci naszej prezenterki na długi czas. Jednak to nie koniec emocji, w następnej części programu przeniesiemy się na wybrzeże w poszukiwaniu najlepszych w kraju owoców morza, które przygotuje w stylu tepinyaki. A na zakończenie Helen przenocuje w buddyjskim klasztorze, aby sprawdzić jak medytacja wpływa na wybory kulinarne. Nasza bohaterka odkryje, że Tajwan jest prawdziwym rajem dla smakoszy. Może z wyjątkiem tofu, na który ma alergie...

Zapraszamy do oglądania!

Powtórki programu, m.in.:

14 marzec o godzinie 20.00
19 marzec o godzinie 17.00
20 marzec o godzinie 10.00
26 marzec o godzinie 23.00
29 marzec o godzinie 08.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »