Firma » Praca

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy Państwa na rozpoczynający się we wrześniu 2012r. kurs Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych na poziomie podstawowym (ECDL core), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, który odbędzie się w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie.

Udział w kursie dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

W ramach spotkań zrealizowanych zostanie 140 godzin zajęć.

Dokładny program kursu.

Rekrutacja na kurs trwa od 27 sierpnia do 7 września 2012 r.

Zgłoszenia dostarczone we wcześniejszym i późniejszym terminie nie będą brały udziału w rekrutacji.

Każdy Beneficjent Projektu, może skorzystać tylko z jednego kursu realizowanego w jego ramach. Osoby, które brały udział w innych kursach organizowanych przez Projekt nie mogą wziąć udziału w tej edycji kursu

O przyjęciu do grupy decyduje wynik testu kwalifikacyjnego oraz kolejność zgłoszeń.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie powinny dostarczyć oryginał kwestionariusza. Kopię dokumentu można również przesłać faksem lub mailem:

-Kurs ECDL w Warszawie- biuro Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” ul. Opaczewska 42/3 w Warszawie, faks 22 822 10 58, e-mail przedsiebiorczauczelnia@wsptwp.eu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Dodatkowo biuro dla osób składających dokumenty i rozwiązujących testy będzie otwarte w sobotę 01.09.2012r. w godzinach 11:00-14:00 oraz we wtorek 04.09.2012r. w godzinach 8:00-18:00.

-Kurs ECDL w Olsztynie- Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie WSP TWP w Warszawie, ul.Sikorskiego 23 w Olsztynie, faks 89 542 80 02, e-mail: olsztyn@wsptwp.eu w poniedziałki, wtorki, czwartki w godzinach 8:00- 16:00, środy i piątki w godzinach 8:00-18:00.

Do udziału w kursie w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby niepełnosprawne. 

Każda osoba składająca dokumenty będzie zobligowana do rozwiązania testu kwalifikacyjnego. 

Więcej informacji można uzyskać na stronie Wydziału Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie oraz Projektu "Przedsiębiorcza Uczelnia".

Kurs jest organizowany przez Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia”  współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »