Dom » Ogrody

Kwiaciarnia Iza z Trzcinicy

Kwiaciarnia Iza z Trzcinicy
Zobacz więcej zdjęć »
Piękne bukiety, modne aranżacje, wspaniałe dekoracje z okazji świąt - to wszystko można zobaczyć na nowej stronie internetowej

Kwiaciarnia Iza z Trzcinicy, w powiecie kępińskim, uruchomiła dla swoich Klientów stronę internetową, na której szczegółowo zaprezentowała aktualną ofertę.

Co znajdziemy na stronie?

Szczegółową ofertę usług, takich jak: wykonywanie bukietów z okazji różnych okoliczności (bukiety urodzinowe, imieninowe, ślubne), wiązanek, wieńcy oraz kompozycji kwiatowych i stroików okolicznościowych (Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc), dekoracji samochodów ślubnych, kościołów.

Ofertę produktów:  kwiaty cięte, kwiaty sztuczne, kwiaty rabatowe, kwiaty doniczkowe, cebulki kwiatowe, rośliny ozdobne, drzewka owocowe, nasiona kwiatów, warzyw i traw, sadzonki warzyw, artykuły wiklinowe, znicze i wkłady do zniczy, ponadto nawozy uniwersalne oraz do kwiatów i warzyw, środki ochrony roślin, ziemia ogrodowa, narzędzia ogrodnicze i inne.

Ofertę drewna opałowego i kominkowego: dąb, buk, brzoza, sosna. Drewno sezonowane, pocięte i połupane. Na paletach, natomiast drewno rozpałkowe - w wygodnych workach.

Ponadto znajdziemy tam galerię wykonanych bukietów, stroików i kompozyji oraz oferowanych produktów.

Zapraszamy: www.kwiaciarniaiza.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kwiaciarnia Iza
http://www.kwiaciarniaiza.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »