Motoryzacja » Moto Serwis

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli – samochód jak malowany!

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli – samochód jak malowany!
Zobacz więcej zdjęć »
Drobne zarysowania powierzchni, uszkodzony lakier, karoseria tracąca idealny kolor pod wpływem czynników atmosferycznych – z takimi problemami spotkał się prawdopodobnie każdy właściciel czterech kółek. Bez względu bowiem na to, jak bardzo dbamy o swoje auto, pewnych sytuacji nie sposób uniknąć.

Wszystkim tym, którzy chcą w szybki i prosty sposób przywrócić blask swojemu samochodowi firma MoTip Dupli poleca lakiery akrylowe w praktycznych opakowaniach o pojemności 400 i 500 ml.

Mistrzowska klasa lakierów MoTip

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli powstały z myślą głównie o tych właścicielach samochodów, którzy samodzielnie mierzą się z drobnymi naprawami i modernizacją swoich aut, jednak śmiało mogą one być wykorzystywane również w profesjonalnych warsztatach. Co więcej, łatwość użycia i poręczne opakowanie (aerozol o pojemności 400 lub 500 mililitrów) sprawia, że lakiery firmy MoTip Dupli sprawdzą się w każdej sytuacji.

Szybkoschnące lakiery akrylowe charakteryzują się  bardzo dobrymi właściwościami kryjącymi, a także doskonałym przyleganiem do powierzchni z metalu, drewna, szkła oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Są również odporne na benzynę, chemikalia, promieniowanie ultrafioletowe i wpływ czynników atmosferycznych. Co więcej, lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli są wytrzymałe na zadrapania i uderzenia, a także na płowienie i zabrudzenia, dzięki czemu mamy gwarancję, że polakierowana powierzchnia przetrwa w idealnym stanie przez długi czas.

Chcąc doskonale dopasować kolor lakieru do karoserii swego samochodu, firma Motip Dupli Polska oferuje akrylowe lakiery samochodowe Kompakt 400 ml. Dobierane są one według oznaczeń producentów samochodów. Wyboru z palety 700 kolorów możemy dokonać przy pomocy książki kolorów lub oryginalnie wymalowanego wieczka produktu.

Dla zabezpieczenia malowanej płaszczyzny przed korozją warto wcześniej zabezpieczyć ją lakierem podkładowym, również wchodzącym w skład serii firmy MoTip Dupli. Produkt ten cechuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi i wypełniającymi, jest łatwy w szlifowaniu i można go ponownie malować wszystkim lakierami. Uniwersalny lakier podkładowy dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, białej i czerwonej.

Artur Kurz, ekspert firmy MoTip Dupli mówi: „Aplikacja lakierów MoTip jest bardzo prosta – wystarczy równomiernie spryskać wybraną powierzchnię i chwilę odczekać. Po 5-10 minutach lakier jest suchy w dotyku, po 10-20 minutach osiąga on stan pyłosuchości, całkowite utwardzenie następuje natomiast po około dwóch godzinach. Korzystając z lakierów MoTip warto również pamiętać, że produktów w aerozolu nie należy zostawiać w temperaturze powyżej 50 stopni Celsjusza (np. w nasłonecznionym samochodzie), a lakierowanie powinno się odbywać w temperaturze pokojowej, czyli przy 15-20 stopniach”.
 
Kompaktowe i uniwersalne lakiery MoTip mają trwałość do 10 lat i dostępne są w wybranych hurtowniach motoryzacyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Szybkoschnące lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli to propozycja dla wymagających.

Uniwersalna rodzina lakierów Motip

W skład uniwersalnej linii produktów Motip, oprócz lakierów akrylowych, wchodzi również szereg innych rozwiązań.  Wśród nich znajdziemy lakier podkładowy wypełniający Primer Filler, lakier kontrolny, odtłuszczacz 600 Degreaser, lakier do felg w kolorze białym, srebrnym, złotym, stalowym oraz dwa nowe kolory- czarny matowy i czarny połysk, a także lakier bezbarwny wysoki połysk. Wszystkie one wyróżniają się doskonałymi właściwościami i parametrami technicznymi, dzięki czemu zyskają uznanie w oczach każdego właściciela samochodu.

Wielogodzinna jazda po dziurawych drogach, zmienne warunki atmosferyczne i brak doświadczenia innych uczestników ruchu – wszystko to sprawia, że nasz samochód codziennie poddawany jest wielu próbom wytrzymałościowym. Niestety nie zawsze wychodzi on z nich zwycięsko, co skutkuje otarciami, odpryskami lakieru czy zarysowaniami. Na szczęście teraz, dzięki lakierom akrylowym firmy MoTip Dupli, szybko i samodzielnie poradzimy sobie z takimi niespodziankami i będziemy mogli cieszyć się widokiem idealnej karoserii swojego auta.

Lakiery uniwersalne MoTip
Pojemność: 500 ml
Cena brutto: ok. 22 zł

Lakiery Kompakt MoTip
Pojemność: 400 ml
Cena brutto: ok. 35 zł

MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o.
Psary, ul. Główna 27
51-180 Wrocław
tel. 48 71 38 78 676, fax 48 71 38 78 724
www.motipdupli.pl

MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. Na rynku polskim firma MoTip Dupli obecna jest od 26 Lipca 2000.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »