Kultura, sztuka » Kultura

Lampa drogowa Tiara LED od Lena Lighting nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2021

Lampa drogowa Tiara LED od Lena Lighting nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Energooszczędna oprawa drogowa Tiara LED od Lena Lighting zwyciężyła w kategorii Zielony Wzór 2021 w prestiżowym konkursie wzorniczym Dobry Wzór. Doceniono nie tylko nowoczesny design, ale także proekologiczne walory i parametry techniczne lampy zaprojektowanej i produkowanej w Wielkopolsce.

Konkurs Dobry Wzór jest najstarszym polskim konkursem wzorniczym. Od blisko 30 lat nagradzane są w nim produkty, które wyróżniają się designem. W tym roku eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz Jury złożone z niezależnych specjalistów wybrało najlepiej zaprojektowane przedmioty w ponad dwudziestu kategoriach. W kategorii Zielony Wzór 2021 zwyciężyła lampa drogowa TIARA LED zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę Lena Lighting z Wielkopolski.

„Bardzo ucieszyło nas wyróżnienie w konkursie Dobry Wzór 2021, tym bardziej, że nasza lampa Tiara LED wygrała w kategorii Zielony Wzór. Aspekty proekologiczne są dla nas bardzo ważne. Przy projektowaniu naszych lamp zawsze łączymy design z energooszczędną technologią. Takie podejście jest teraz niezwykle istotne. W dobie wzrostu cen energii elektrycznej, wymiana oświetlenia na LED daje duże oszczędności, przynosi korzyści dla środowiska poprzez zmniejszenie emisji CO2, a także podnosi widoczność na drogach, wpływając na nasze bezpieczeństwo. Nagroda dla naszej lampy Tiara LED jest też dla nas potwierdzeniem, że nowoczesne rozwiązania technologiczne można umiejętnie łączyć z wyróżniającym się wzornictwem również w kategorii oświetlenia drogowego” – Marcin Szewczyk, Dyrektor Sprzedaży ds. Opraw Ulicznych i Drogowych w Lena Lighting.

Tiara LED to nowoczesna oprawa, która gwarantuje energooszczędne i bezpieczne oświetlenie dróg, ulic i przestrzeni zewnętrznych. To niezwykle trwała oprawa, kompatybilna z nowoczesnymi systemami inteligentnego zarządzania oświetleniem, która dzięki szerokiej gamie rozsyłów może być montowana zarówno na autostradach, jak i na ścieżkach rowerowych. Konstrukcja lampy zapewnia nie tylko wygodny montaż, ale bardzo ciekawy efekt wizualny. Dzięki swoim niezwykłym parametrom Tiara LED zyskała uznanie w wielu miastach i gminach. Teraz jej walory technologiczne i wyróżniający się design zostały docenione przez jury konkursu Dobry Wzór. Lampa została zaprojektowana przez zespół projektowy Lena Lighting.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »