Dom » Wnętrza

Lampy Warszawa - aranżacja salonu

Oświetlenie naszego mieszkania jest niezwykle ważne, w tym artykule dowiesz się o kilku wskazówkach które mogą pomóc przy aranżacji twojego salonu.

Jak dobrze wiadomo dobrze rozstawione lampy i oświetlenie mogą sprawić wrażenie, że nasze pomieszczenie stanie się wizualnie większe niż jest w rzeczywistości. Odpowiednio dobrane lampy czy żyrandole kryształowepotrafią wprowadzić magiczną atmosferę przy której chciałoby się siedzieć i relaksować się nawet przez cały dzień  

Przedstawie kilka szczególnch informacji które mogą pomóc wam zaaranżować wasz salon czy to inny pokój gościnny.
Na pierwszy ogień rzucę jest to aby używać lamp o transparentnych kloszach dzięki takiemu kształtowi będą one dawać rozproszone jasne światło, co w efekcie pozwoli uzyskać efekt ,,powiększonego salonu''.
Kolejną ważną rzeczą jest to aby światło z lamp kierować w strone sufitu, spowoduje to podwyższenie salonu.
Jeżeli chcesz oświetlić dłuższy korytarz czy wąski pokój to dobrze jest rozświetlić jego szerszą sciane dzięki takiemu zabiegowi będzie on wydawał się szerszy.
Ostatnim elementem będzie fakt, że nie należy się bać lamp o nietypowych kształtach i kolorach, odciągną one uwage od mniej atrakcyjnych rzeczy znajdujących się w salonie i oczywiście dodadzą charakteru naszej aranżacji.

Znając powyższe spostrzeżenia powinieneś nie mieć większego problemu z poprawnym oświetleniem twojego mieszkania, czy to salonu czy przedpokoju a nawet łazienki. Powyższych punktów trzymają się nawet profesjonalisci, więc nie bądź od nich gorszy i też z nich skorzystaj projektując swoje mieszkanie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inrig

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »