Moda » Odzież

Lee i Wrangler dołączają do grona najemców NoVa Parku

We wrześniu w NoVa Parku został otwarty nowy salon Lee i Wrangler. Kultowe marki, specjalizujące się w sprzedaży odzieży jeansowej, znalazły swoje miejsce w nowy salonie o powierzchni 90 m2.

To już kolejne w tym roku otwarcie w gorzowskim centrum, które stale poszerza swoje portfolio o nowych najemców.

 

Nowo otwarty salon marek Lee i Wrangler, który przeniósł się do NoVa Parku z galerii Askana, usytuowany jest na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Na sporej powierzchni, bo aż 90 m2, sklep ten oferuje klientom centrum najwyższej jakości odzież z denimu. W sklepie będzie można znaleźć jeansowe ubrania inspirowane realiami codziennego życia, łączące nowoczesne trendy z wieloletnią tradycją marki.

 

Legendarne modele odzieży Wrangler wyróżnia siedem tradycyjnych detali, m.in. płaskie, miedziane nity i ergonomiczna kieszonka na zegarek. Innowacyjne wykończenia jeansowych ubrań charakteryzują również markę Lee, której fasony pierwotnie nawiązywały do etosu odzieży roboczej. W nowym salonie w NoVa Parku absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie, a denimowa odzież przypadnie do gustu wszystkim ceniącym swobodę, podążanie za trendami i możliwość wyrażenia siebie.

 

– „Intensywnie pracujemy nad pozyskiwaniem nowych najemców do naszego centrum handlowego, aby zapewnić klientom jak najszerszą ofertę. Nasze działania przynoszą pozytywne efekty w postaci regularnie pojawiających się nowych otwarć. Jesteśmy pewni, że klienci docenią doskonałą jakość kultowych, denimowych ubrań marek Lee i Wrangler. Jako centrum handlowe tworzymy komfortowe warunki dla naszych najemców, którzy coraz częściej wybierają NoVa Park do prowadzenia swojego biznesu.” – mówi Ewa Jusiel-Bujnowska, Senior Leasing Manager w NoVa Parku.

 

Lee i Wrangler jest już kolejnym najemcą, która i przeniosła swój biznes do NoVa Parku. Wcześniej na podobny krok zdecydował się Inglot  jedna z czołowych polskich marek kosmetycznych. Niedawno w NoVa Parku został otwarty również salon z modą męską Borgio, a salon PUMA powiększył swoją powierzchnię i zyskał nową, odświeżoną aranżację.

 

NoVa Park nie zwalnia tempa, przedłużając umowy z dotychczasowymi najemcami i poszerzając ofertę galerii o nowe sklepy. Fakt, że portfolio najemców jest stabilne i stale powiększane, świadczy niewątpliwie o atrakcyjności NoVa Parku jako pewnego i solidnego partnera biznesowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »