Dom » Ogrody

Lemoniada w upalne południe

Lemoniada w upalne południe
Zobacz więcej zdjęć »
Przyszła wiosna, a z nią ochota na spędzanie mnóstwa czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej we własnym ogrodzie. Można tam stworzyć swój prywatny raj na ciepłe dni…

Litr wody źródlanej, dwie cytryny lub lemonki w plastrach, odrobina świeżej mięty, trzy łyżki cukru i dużo lodu - to najprostszy sposób na doskonałą domową lemoniadę. Bez wątpienia przebije smakiem każdy gotowy napój ze sklepu i jeszcze lepiej zaspokoi pragnienie w czasie upału.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wielki dzban z tym schłodzonym napojem, wygodny ogrodowy fotel i dobra książka - wszystko to sprawi, że wcale nie będziemy aż tak bardzo tęsknić za dalekimi wakacyjnymi podróżami do egzotycznych krajów. Możemy też stworzyć sobie południowy klimat na własnej posesji. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i kilka dobrych pomysłów, a nasz ogród będzie przypominał ciepłe kraje.

Najważniejsze są odpowiednie rośliny, które posadzone dość gęsto, będą przypominały południową przyrodę. Natura opowie o klimacie, ale to od nas będzie zależeć decyzja o wyborze stylu.

Klamrą spinającą naturę z architekturą domu jest nawierzchnia tarasu i alejek ogrodowych wokół domu. Można wysypać ścieżki żwirkiem, wyłożyć otoczakami czy drewnianymi podkładami. Jednak bezdyskusyjnie wśród soczystej zieleni doskonałe wrażenie robią nawierzchnie brukowane, a wśród nich faworytem stają się ostatnio postarzane kostki brukowe Antico w naturalnej palecie barw piasku i torfowych brązów. Ten styl najlepiej oddaje klimat tarasów budowanych na południu Europy, a nawet zamorskich koloni. Podobne wrażenie budują pastelowe płyty tarasowe w ciepłych, naturalnych kolorach (siena, caldo, verno). Wtedy wystarczy jedynie delektować się smakiem zimnej lemoniady i sycić oczy niepowtarzalnym klimatem własnego ogrodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »