Dom » Architektura

Lena Lighting rozpoczęła produkcję nowej lampy OCULUS LED MINI

Lena Lighting rozpoczęła produkcję nowej lampy OCULUS LED MINI
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza propozycja od Lena Lighting - OCULUS LED MINI - to superwydajna i energooszczędna lampa o wysokich parametrach świetlnych, dużym stopniu szczelności i wytrzymałości na uderzenia. Model ten, inspirowany budową roślin, sprawdzi się nawet w 55⁰C.

Produkty z serii OCULUS LED przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach, a przy tym charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami świetlnymi. Nowy OCULUS LED MINI może pochwalić się szerokim zakresem odporności na warunki temperaturowe otoczenia. Doskonale sprawdzi się zarówno przy -25C, jak i +55C. Cechuje go przy tym skuteczność świetlna aż do 167 lm/W oraz wysoka wartość strumienia świetlnego. To produkt o dużym stopniu szczelności, odporny na uderzenia, a przy tym o ciekawym, industrialnym designie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Inspiracją do powstania serii OCULUS LED była budowa roślin, stąd charakterystyczny, podobny do konaru drzewa wygląd radiatora lampy. Pozwala on na efektywne odprowadzenie ciepła z modułu świetlnego, wykorzystując zjawisko kondukcji oraz konwekcji. Z kolei odseparowany moduł elektroniki zapewnia optymalne warunki pracy drivera, wydłużając jego żywotność. Lampa może z powodzeniem działać w temperaturze +55C - Cezary Wichniewicz, Product Manager z Lena Lighting.

Do produkcji OCULUS LED MINI używane są wysokiej jakości diody oraz moduły LED najnowszej generacji, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność świetlną i energooszczędność. Lampa doskonale sprawdzi się w zakładach i halach produkcyjnych oraz wielkopowierzchniowych magazynach i centrach logistycznych, a także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wysokim zapyleniem lub wilgocią. To dobre rozwiązanie zarówno do instalacji wewnątrz obiektów, jak i do zewnętrznych zastosowań.

Parametry techniczne i szczegółowe informacje o produkcie są dostępne tutaj: https://lenalighting.pl/produkty/26/2237

Lena Lighting S.A. - polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN LED, QUEST PLUS LED, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »