Technologie » Komputery

Lenovo DO Tour w Warszawie

Lenovo DO Tour w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
czyli street art i najnowocześniejsze technologie na wyciągnięcie ręki Ostatni weekend sierpnia w Centrum Handlowym M1 Marki upłynął pod znakiem zabawy i komputerowych nowości.

Podczas trzydniowej imprezy odbywającej się w ramach Lenovo DO Tour odwiedzający mogli zwiedzić ogromną, przygotowaną specjalnie na tę okazję, ciężarówkę wypełnioną po brzegi najnowocześniejszym sprzętem Lenovo, a także spotkać gwiazdy takich programów jak „Mam Talent” czy „You Can Dance”. Blady Kris (beatboxer, znany z programu „Mam Talent”), Pejot (beatboxer, współpracownik i uczeń Bladego Krisa), BBoy Bartaz (tancerz, sędzia) i Anna „YouYa” Jujka (tancerka, choreograf „You Can Dance”), czyli zaproszeni przez Lenovo DOersi, dzielili się swoimi umiejętnościami podczas bezpłatnych warsztatów street art – beatboxing i tanecznych. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało! Zarówno pokazy umiejętności instruktorów, jak i prowadzone przez nich lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności – niezależnie od wieku.Ciężarówka Lenovo DO Tour opuściła już Warszawę, ale to nie koniec jej pobytu w Polsce. Kolejne postoje zaplanowano w następujących miastach:

  • Poznań (30–31 sierpnia) – CH M1, ul. Szwajcarska 14
  • Czeladź (2–4 września) – CH M1, ul. Będzińska 80
W serwisie www.lenovodotour.com można uzyskać najnowsze informacje dotyczące projektu Lenovo DO Tour, a także wziąć udział w internetowym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (notebooki i tablety Lenovo) oraz tygodniowa wycieczka do Pekinu. „Lenovo DO Tour” to objazdowy pokaz obejmujący dziewięć krajów europejskich: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Rumunię, Bułgarię, Grecję i Turcję. Trasa specjalnie przygotowanej ciężarówki rozpoczyna się w Warszawie 25 sierpnia, a kończy 16 października w Ankarze. Odwiedzający mogą wziąć udział w warsztatach street art, przystąpić do licznych konkursów oraz obejrzeć pokaz najnowszego sprzętu komputerowego Lenovo.  O firmie LenovoFirma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego i czwartym pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach, a jej obroty sięgają 21 miliardów USD. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo posiada duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie, Szanghaju i Shenzen w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.Lenovo.com Kontakt dla mediów:Kinga KarelusAgencja 21kinga.karelus@agencja21.pl Tel. 22 511 13 84www.agencja21.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »