Technologie » Komputery

Lenovo prezentuje IdeaPad Seria S

Lenovo prezentuje IdeaPad Seria S
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe, płaskie, lekkie i przystępne cenowo wszechstronne notebooki IdeaPad S300, S400 oraz S405.

Firma Lenovo, drugi pod względem wielkości producent komputerów PC na świecie, rozszerzyła swoją ofertę ultraprzenośnych notebooków IdeaPad® o modele IdeaPad S300, S400 i S405.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Te niedrogie, płaskie i lekkie notebooki wyróżniają się świetnym połączeniem przenośności i wydajności. Są przeznaczone dla konsumentów poszukujących komputera o większej mocy obliczeniowej niż netbook, z baterią o długim czasie działania, dostępnego po niższej niż zazwyczaj cenie.

Notebooki z serii S mają zaledwie 21,9 mm grubości i ważą 1,8 kg. Elegancka obudowa o metalicznym wykończeniu kryje w sobie procesor Intel® CoreTM trzeciej generacji lub AMD z serii A. Te niedrogie komputery o wysokiej jakości konstrukcji i solidnej wydajności zapewniają użytkownikom komfort, prostotę i szybką reakcję.

„Lenovo odnosi sukcesy na rynku PC, co wynika z naszej zdolności do wprowadzania innowacji opracowanych z myślą o konsumentach. Nasze produkty oferują atrakcyjne połączenie mobilności, wydajności i ceny" - powiedział Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska. „Klienci poszukują produktów nie tylko funkcjonalnych, ale i zgodnych z ich indywidualnym poczuciem stylu. Nowe notebooki IdeaPad z serii S łączą w sobie niewielkie wymiary i wagę z wydajnością niezbędną do zarówno przeglądania stron internetowych jak i pracy - a wszystko to po przystępnej cenie".

Wydajne i inteligentne

Wyposażone w najnowsze technologie notebooki Lenovo IdeaPad S300 i S400 są dostępne z procesorami Intel CoreTM i3 lub i5 trzeciej generacji, a IdeaPad S405 działa z czterordzeniowym procesorem APU AMD A8. Dysk twardy o pojemności do 500 GB (lub do 1 TB w modelu S405) mieści dużo plików muzycznych, filmów i dokumentów, a opcjonalny dysk SSD o pojemności 32 GB w modelach S400 i S405 może przyspieszyć uruchamianie i reakcję aplikacji. Inteligentne funkcje zarządzania energią nie tylko wydłużają czas pomiędzy ładowaniem - do 5 godzin - ale też sprzyjają długookresowej eksploatacji baterii.

Wszystkie nowe notebooki z serii S zawierają system Windows 7 Home Professional i są objęte ofertą aktualizacji do wersji Windows 8. Inteligentny panel dotykowy opracowany z myślą o systemie Windows 8 zapewnia użytkownikom większą kontrolę podczas przewijania i powiększania obrazu na ekranie, a klawiatura AccuType z indywidualnie zaokrąglonymi klawiszami umożliwia wygodne i precyzyjne pisanie.

Użytkownicy mogą także skorzystać z innowacyjnych i łatwych w obsłudze funkcji, takich jak Lenovo Quick Start, która umożliwia uruchomienie komputera i połączenie z siecią w ciągu kilku sekund. Funkcja OneKeyTM Rescue System firmy Lenovo umożliwia wyjątkowo proste i szybkie tworzenie kopii zapasowych danych i ich przywracanie, odzyskiwanie uszkodzonych plików systemowych oraz uruchamianie pełnego skanowania antywirusowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »