Dom » Budownictwo

Letnia oszczędność

Letnia oszczędność
Zobacz więcej zdjęć »
W czasie letnich upałów można do woli korzystać z naturalnych promieni słonecznych, które skutecznie ogrzewają domy, a ich właścicieli wprowadzają w pogodny nastrój. Jednak nawet w bezchmurne, wakacyjne miesiące warto pamiętać o nieuniknionym nadejściu jesiennych chłodów, a wraz z nimi zwiększonych wydatków na ogrzewanie.

Aby sezon grzewczy nie okazał się druzgocący dla naszego portfela, warto już latem zainstalować w domu inteligentny sterownik do ekonomicznego zarządzania ciepłem.

SALUS 091 RF to bezprzewodowy regulator temperatury, komunikujący się z piecami grzewczymi albo klimatyzatorami za pomocą fal radiowych. Praca na częstotliwości 868 MHz zapewnia stabilny i odporny na zakłócenia sygnał. Urządzenie posiada aż dziewięć niezależnych programów, które pozwalają na ekonomiczną regulację temperatury – w zależności od pory dnia, pogody, obecności domowników i ich indywidualnych preferencji. Zakup sterownika pozwala cieszyć się oszczędnością energii nawet do 30% i optymalną temperaturą pomieszczenia.

Termostat 091 RF firmy SALUS Controls, ze względu na ergonomiczność zastosowanych w nim rozwiązań, jest prosty w obsłudze. Z powodzeniem może być stosowany przez osoby starsze, które z pewnością docenią jego wyraźny wyświetlacz i łatwość zmiany kodu komunikacyjnego za pomocą przełączników.

SALUS 091 RF

Producent: SALUS Controls

Cena: 314,76 PLN brutto

Więcej informacji na www.salus-controls.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »