Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Letnie orzeźwienie od Lidl Polska – ponad 180 napojów w ofercie sieci

Letnie orzeźwienie od Lidl Polska – ponad 180 napojów w ofercie sieci
Zobacz więcej zdjęć »
Korzystając z ciepłych, jeszcze nieco dłuższych dni, pamiętajmy o orzeźwieniu i nawodnieniu. W ofercie Lidl Polska dostępny jest szeroki wybór – ponad 180 rodzajów – napojów. Każdy znajdzie coś dla siebie – z gazem, bez gazu, w szkle, puszce czy praktycznej, małej lub dużej butelce.

Gwarantowane jest jedno – wszystkie napoje oferowane są w niskich, lidlowych cenach. 

W trakcie letnich miesięcy powinniśmy zwracać większą niż zwykle uwagę na nasze nawodnienie. Warto o tym pamiętać, gdy spędzamy cały dzień poza domem, a temperatury oscylują nawet wokół 30 stopni Celsjusza. Najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w orzeźwiające napoje i trzymanie ich pod ręką. Po zakupy warto wybrać się do sklepu Lidl Polska – w ofercie znajdziemy ponad 180 rodzajów napojów. 

Możemy przebierać wśród gazowanych i niegazowanych wód, lemoniad, soków, napojów, smoothies czy musów. Jedną z propozycji jest Saguaro Muszyńskie (0,99 zł/ 500 ml/ 1 but.), czyli naturalna wysokomineralizowana woda, źródło magnezu oraz wapnia. Woda oferowana jest w butelce rPET, czyli stworzonej w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Wielbiciele lemoniad muszą spróbować lemoniady Solevita wyprodukowanej na bazie soku bezpośrednio tłoczonego (2,69 zł/ 1 l/ 1 but.), będącej ciekawym połączeniem letnich smaków np. jabłko-cytryna-rabarbar-mięta lub jabłko-cytryna-ogórek z nutą bazylii. W Lidl Polska orzeźwienie znajdziemy również przy regałach chłodniczych – dostępne są tam soki Solevita HPP (6,99 zł/  500 ml/ 1 but.), które są wytłaczane na zimno pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu zachowują wartości odżywcze podobne do tych, jakie mają świeże owoce i warzywa. Wyłącznie w sklepach Lidl Polska znajdziemy również Lemoniadę gazowaną – 0% nudy pod marką Tymbark (2,99 zł/ 500 ml/ 1 pusz.) w dwóch orzeźwiających smakach: mango-lionka oraz arbuz-limonka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »