Dom » Nieruchomość

Letnie promocje w ofercie INPRO

Letnie promocje w ofercie INPRO
Zobacz więcej zdjęć »
INPRO S.A. przygotował specjalne ceny wybranych mieszkań w trzech inwestycjach w Gdańsku: Harmonia Oliwska, Kwartał Uniwersytecki i Wróbla Staw Mieszkania. Łącznie w ofercie promocyjnej znajduje się ok. 50 lokali. Ceny promocyjne obowiązują do końca lipca br.

INPRO S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, przygotował specjalne ceny wybranych mieszkań w trzech inwestycjach w Gdańsku: Harmonia Oliwska, Kwartał Uniwersytecki i Wróbla Staw Mieszkania. Łącznie w ofercie promocyjnej znajduje się ok. 50 lokali o powierzchni od 41,86 mkw. do 88,94 mkw., z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Mieszkania promocyjne na osiedlu Wróbla Staw są dwupoziomowe i gotowe do odbioru. Jeszcze w tym roku odbiorą również swoje mieszkania osoby, które zdecydują się na zakup nieruchomości w inwestycji Kwartał Uniwersytecki. Ceny promocyjne obowiązują do końca lipca br.

Harmonia Oliwska to jedna z najnowszych inwestycji INPRO. Powstaje przy ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, na terenie sąsiadującym z Parkiem Oliwskim. Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek i spacery. Przyszli mieszkańcy nowego osiedla będą mieć bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa. W ramach Harmonii Oliwskiej powstaną sześcio i ośmiokondygnacyjne budynki w zabudowie kwartałowej, uzupełnione o przestronne balkony i tarasy. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki. Teren całej inwestycji będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony. Pod kompleksem biurowym, który stanie wzdłuż al. Grunwaldzkiej, zaplanowane są hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów. W ramach Harmonii Oliwskiej obowiązuje oferta wykończenia mieszkania pod klucz.

Aktualnie w sprzedaży znajduje się 132 mieszkania z I etapu inwestycji, którego zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kw. 2017 r. W ramach oferty promocją objętych jest
26 mieszkań
, których cena zaczyna się od 7.506 zł brutto za mkw.

Kwartał Uniwersytecki powstaje przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku Przymorzu, w dzielnicy, która jest nie tylko jedną z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, ale również w okolicy o niskiej zabudowie, zielonych terenach i domach jednorodzinnych. Osiedle znajduje się 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i 5 minut od stacji SKM. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. W pobliżu znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Kwartał Uniwersytecki składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych o nowoczesnej architekturze oraz dużych i nasłonecznionych balkonach i tarasach. Mieszkania na parterze posiadać będą przynależne ogródki. W budynkach znajdują się hale garażowe, a dla jednośladów deweloper przeznaczył miejsce na zewnętrzny parking.

Aktualnie w sprzedaży znajduje się 65 mieszkań, z których 19 objętych jest promocją. Ich cena zaczyna się od 7.020 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy osiedla  zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Wróbla Staw Mieszkania to osiedle położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, idealne dla osób poszukujących ciszy i spokoju, z jednoczesnym dostępem do dobrze rozwiniętej komunikacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Inwestycja znajduje się zaledwie 5,5 km od centrum oraz bardzo blisko Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Ze względu na swoje położenie, osiedle bezpośrednio sąsiaduje z leśnymi ścieżkami rowerowymi i innymi ciekawymi miejscami do aktywnego wypoczynku. Cała inwestycja składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne wybudowane również przez Spółkę INPRO. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. W ramach inwestycji powstały piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Teren osiedla jest ogrodzony, posiada plac zabaw, wielofunkcyjne boisko i siłownię zewnętrzną. Cała inwestycja została ukończona pod koniec 2015 roku. W sprzedaży zostało już 9 ostatnich mieszkań gotowych do odbioru. Promocją objęto 4 dwupoziomowe mieszkania, których cena zaczyna się od 4.428 zł brutto za mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »