Technologie » Komputery

Lexmark zdobywcą prestiżowej nagrody Keypoint Intelligence dla drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Lexmark, światowy lider w dziedzinie przetwarzania obrazu, zdobył prestiżową nagrodę Printer/MFP Line of the Year 2019 przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab (BLI).

Przetestowane w sezonie zimowym 2019 drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmark uzyskały ocenę „Wysoce rekomendowane" oraz zdobyły wyróżnienie „Najlepszy wybór".

"To zaszczyt otrzymać tak prestiżową nagrodę jak Keypoint Intelligence 2019 Line of the Year za nasze kolorowe oraz monochromatyczne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Chcąc zapewnić klientom najbardziej trwałe, bezpieczne i wydajne urządzenia, zespół Lexmark wprowadził w 2018 roku innowacje odświeżając ponad 90% linii produktów. Jesteśmy dumni z uznania i pozytywnej reakcji ze strony naszych klientów" - powiedział Allen Waugerman, wiceprezes i dyrektor ds. technicznych Lexmark.

Wręczana raz w roku nagroda dla Linii Roku honoruje linie produktowe tych firm, które są uznane za najlepsze na świecie na podstawie rygorystycznych testów wszystkich modeli, które zostały przeprowadzone przez dwa miesiące w laboratorium Buyer's Lab. Wyboru dokonuje doświadczona kadra techników oraz analityków.

"Lexmark posiada drukarki i urządzenia wielofunkcyjne zaprojektowane tak, aby sprostać złożonym potrzebom nowoczesnych firm. Urządzenia Lexmark są niezawodne i odznaczają się łatwością obsługi. Intuicyjna oraz inteligentna technologia mogą pomóc uprościć nawet najbardziej skomplikowane procesy, co przekłada się na wydajność oraz produktywność pracowników. Jeśli dodamy do tego solidne oprogramowanie, niskie koszty eksploatacji i najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak sprawdzanie integralności firmware'u i wykrywanie włamań, firma Lexmark jest najlepszym wyborem Buyers Lab w roku 2019" - powiedziała Marlene Orr, dyrektor ds. analizy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w Keypoint Intelligence.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lexmark
http://www.lexmark.com/pl_pl.html

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »