a

a

poprzedni następny

Firma » Reklama

Liberty Direct z nową kampanią promującą ubezpieczenie Assistance

Liberty Direct z nową kampanią  promującą ubezpieczenie Assistance
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem września startuje telewizyjna kampania Liberty Direct – ubezpieczyciela oferującego polisy przez internet i telefon. W nowym spocie Liberty Direct promuje pakiety z ubezpieczeniem Assistance gwarantującym pomoc w niespodziewanych sytuacjach na drodze.

Spoty będą emitowane w głównych stacjach telewizyjnych - TVP, TVN, Polsat, a także w wybranych kanałach tematycznych. Kreacja kampanii została przygotowana przez Liberty Direct, a produkcja zrealizowana przy współpracy z EasyHell. Za zakup mediów odpowiada MPG.

„Nowe spoty nawiązują do letniej, utrzymanej w podobnym tonie kampanii produktowej, w której promowaliśmy głównie ubezpieczenia szyb. Tym razem zachęcamy do rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej poprzez zakup Assistance Premium. Ubezpieczenie to gwarantuje pomoc w niespodziewanych sytuacjach drogowych, zwiększając poczucie pewności i bezpieczeństwa kierowcy nawet podczas dalekich podróży samochodem.” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „W kampanii nie zabrakło też odniesienia do korzystnej ceny oferowanych przez Liberty Direct ubezpieczeń, które obok wysokiej jakości obsługi Klienta są wyznacznikiem naszej oferty” – dodaje Karski.

Ubezpieczenia Mini Assistance w Liberty Direct oferowane jest w cenie ubezpieczenia OC w Pakiecie OC z Mini Assistance, Pakiecie OC i AC Standard z Mini Assistance oraz Pakiecie OC i AC Premium z Mini Assistance. Obejmuje między innymi pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Klienci Liberty Direct mają możliwość kupienia dodatkowego pakietu Premium Assistance gwarantującego pomoc serwisową, informacyjną i medyczną w razie wypadku lub awarii pojazdu w całej Europie. Cechą wyróżniającą ubezpieczenie jest jego bardzo szeroki zakres obejmujący zdarzenia mające miejsce zarówno daleko, jak i w pobliżu miejsca zamieszkania (brak limitu kilometrów od miejsca zamieszkania).

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli działających w systemie bezpośrednim na rynku polskim. W 2009 roku Liberty Direct zebrała 87,4 mln zł składki przypisanej brutto, co oznacza ponad 40% wzrost w porównaniu do roku 2008. W maju br. Liberty Direct rozszerzyło zakres działalności na rynku polskim wchodząc w sektor ubezpieczeń mieszkaniowych. Liczba Klientów ubezpieczyciela przekroczyła 140 tys.

Więcej informacji na temat działań marketingowych Liberty Direct można znaleźć na stronie https://www.libertydirect.pl/o_firmie/centrum_prasowe.html .

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce działających w systemie bezpośrednim - przez Internet i telefon. W 2009 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 87,4 mln PLN. Liczba Klientów firmy przekroczyła 140 tys. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów indywidualnych - OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. W rankingu firmy doradczej Hewitt Associates - Najlepszy Pracodawca 2010 – Liberty Direct zajęło drugie miejsce w kategorii małych i średnich firm w Polsce oraz znalazło się pierwszej dziesiątce Najlepszych Pracodawców Europy Środkowej i Wschodniej. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 86 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej Grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz Polsce.

www.libertymutual.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liberty Direct

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »