Dom » Wnętrza

Liczy się marka: od teraz wszystkie armatury Dornbracht oznaczone są firmowym logo

Liczy się marka:   od teraz wszystkie armatury Dornbracht oznaczone są firmowym logo
Zobacz więcej zdjęć »
We wzornictwie i technice armatura Dornbracht należy do klasy premium. Również marka Dornbracht jest na rynku międzynarodowym pożądaną wartością.

Dlatego też, markowe produkty tej firmy są często nielegalnie kopiowane. Aby w przyszłości oryginalne armatury Dornbracht już na pierwszy rzut oka wyraźnie odróżniały się od gorszych jakościowo plagiatów, firma oznaczy je swoim logo. Ponadto, wraz z nowymi cennikami, wprowadzone zostają informacje o czasie dostaw produktów.

Odnoszące liczne sukcesy rynkowe, markowe serie armatur firmy Dornbracht są obiektem pożądania dla wielu naśladowców na całym świecie. Było tak już w czasie jednych z najważniejszych targów światowych ISH 2001, kiedy to Dornbracht zabezpieczył pierwsze podróbki swoich produktów. W czasie targów ISH 2007 osiągnięto smutny rekord 24 plagiatów. Aby zapewnić partnerom rynkowym oraz klientom docelowym jednoznaczną identyfikację oryginalnych produktów Dornbracht, producent z Iserlohn oznaczy swoje wiodące produkty delikatnym, ale jednoznacznie rozpoznawalnym logo Dornbracht. 

Wykonane skomplikowaną techniką laserową i dodatkowo nadrukowane logo firmy będzie wyjątkowo odporne na mechaniczne oraz chemiczne ścieranie. Logo zostanie umieszczone na wszystkich armaturach, aby jednak nie zakłócić jasnego przekazu formy, jego pozycja i wielkość zostaną indywidualnie dopasowane. W dalszym ciągu nieoznakowane pozostaną akcesoria Dornbracht, a także komponenty instalacyjne serii armatur, jak na przykład xTool.

Do cenników na 2009 rok firma wprowadziła oznaczenia kategorii dostaw. Dzięki nim projektanci i klienci będą mogli sprawdzić czas dostarczenia wybranych produktów Dornbracht. Celem tej modyfikacji jest zapewnienie bezpiecznego planowania oraz realizacji projektu. Istnieją cztery różne kategorie dostępności: ekspres – dostawa w ciągu 24 godzin, szybka dostawa – w ciągu pięciu dni roboczych, regularna dostawa – w ciągu 15 dni roboczych, a także dostawa zależna od zlecenia, która zajmuje 30 dni roboczych. Kategorie dostaw objaśnione są na początku cenników przy pomocy legendy i pojawiają się obok poszczególnych produktów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »