Technologie » Komputery

LINKSYS podbija nowe rynki

LINKSYS podbija nowe rynki
Zobacz więcej zdjęć »
Mohammad Hoda pokieruje sprzedażą produktów Linksys na nowych rynkach, w tym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Stanowisko dyrektora ds. sprzedaży detalicznej na nowych rynkach w firmie Linksys®, oddział Cisco, objął Mohammad Hoda. Tym samym Linksys, jako  wiodący dostawca rozwiązań dla domowych sieci bezprzewodowych, zamierza zwiększyć swoją aktywność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki

Zadaniem nowego dyrektora będzie kierowanie działaniami firmy na terenie tzw. Emerging Markets - czyli w krajach, gdzie produkty Linksys obecne są od niedawna. Wraz z zespołem odpowiadać będzie za budowę strategii marketingowych oraz stymulowanie wzrostu sprzedaży. Mohammad Hoda pracuje w Cisco od blisko 5 lat. Jego zasługą był m.in. wzrost sprzedaży produktów Linksys w krajach Środkowego Wschodu i Afryki oraz opracowanie skutecznych strategii wprowadzania firmy na rynki.

„Nowe kraje, w tym Polska, są dla nas dużym wyzwaniem. Notujemy tu coraz większą ilość użytkowników nowoczesnych technologii. W połączeniu z silnym wzrostem gospodarczym daje nam to możliwość wprowadzenia odważnych strategii rynkowych” – powiedział Chris White, wiceprezes Cisco odpowiedzialny za sprzedaż produktów konsumenckich. „Biorąc pod uwagę doświadczenie oraz sukcesy Mohammada jestem pewien, że jest najlepszą osobą, aby dostosować strategię firmy Linksys do specyfiki lokalnych, często bardzo zróżnicowanych rynków.”

Z ponad 12-letnim bagażem doświadczeń w dystrybucji i sprzedaży Mohammad dołączył do Cisco w styczniu 2004 roku, jako osoba odpowiedzialna za budowę struktur firmy na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Kierując wprowadzeniem nowych rozwiązań w krajach tego regionu sprawił, że produkty bezprzewodowe marki Cisco szybko zyskały pozycję liderów sprzedaży. Według magazynu VAR oraz instytutu ITP jest jedną z najbardziej wpływowych osób branży informatycznej na Bliskim Wschodzie.

Siedzibą biura Mohammada będzie Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Stamtąd pokieruje sprzedażą produktów marki Linksys by Cisco w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji oraz Afryce. Dalej będzie też wspierać działania firmy na Bliskim Wschodzie.

Informacje o Linksys
Firma Linksys, oddział Cisco (NASDAQ: CSCO) istnieje od 1988 r.  To światowy lider rozwiązań VoIP, sieci bezprzewodowych i ethernetowych dla użytkowników domowych. Produkty Linksys cechuje najwyższa jakość,  prostota obsługi oraz łatwa współpraca z urządzeniami i aplikacjami innych producentów. Więcej informacji na temat produktów Linksys: http://www-pl.linksys.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.nadolna@firstpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »