Gospodarka » Żywność

Lody Bonano w „stolicy” Europy

Po kilku miesiącach przygotowań Lody Bonano otworzyły swoją kolejną placówkę zagraniczną. Lodziarnia tej znanej w całej Polsce sieci rozpoczęła pracę niemal w samym sercu Brukseli.


Wszystko na to wskazuje, że wkrótce określenie ogólnopolska sieć lodziarni Lody Bonano stanie się już nieaktualne. Wszystko za sprawą rozwoju marki poza granicami naszego kraju. Po ubiegłorocznym sukcesie, jakim było uruchomienie punktu w słonecznej Chorwacji, teraz przyszedł czas na Belgię.

- Nie kryjemy satysfakcji, że marka Lody Bonano powoli zaczyna gościć również w Europie. Jednak ze względu na szereg dodatkowych uwarunkowań, jak np. w zakresie przepisów sanitarnych czy BHP, proces powstawania naszych placówek za granicą wymaga więcej poświęcenia i jest bardziej czasochłonny. Dlatego zakładamy, że tworzenie kolejnych lodziarni poza Polską – choć już pewne – ale nie nastąpi w tak dynamiczny sposób jak w kraju – przyznaje Paulina Zubrzycka, odpowiedzialna za rozwój sieci.

Co ciekawe, lodziarnię w Brukseli otworzyli franczyzobiorcy, którzy dotychczas posiadali już kilkanaście punktów w Polsce. Uruchomienie belgijskiej placówki Lodów Bonano było w pewnej mierze możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z mieszkającym tam na co dzień polskim przedsiębiorcą, który pomógł w znalezieniu odpowiedniego lokalu, tłumaczeniach oraz uzyskaniu wszelkich pozwoleń i dopełnieniu niezbędnych formalności.

Lodziarnia Lody Bonano mieści się przy Rue Haute 254, w zabytkowej kamienicy na brukselskiej starówce. Podobnie jak w Chorwacji, również i ten punkt ma charakter stacjonarny. Lody sprzedawane są wewnątrz lokalu a nie wprost „z okienka”. Belgijska lodziarnia ma w swojej ofercie oprócz typowego asortymentu dla marki również lokalny przysmak- tradycyjne belgijskie gofry.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »