Firma » Reklama

Logo.wp.pl

Logo.wp.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis usługowy. Pod adresem logo.wp.pl można zamówić elementy identyfikacji wizualnej firmy, w tym kluczowy – logo.

Witryna logo.wp.pl powstała głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oraz osobach prowadzących działalność gospodarczą. Za jej pośrednictwem można zamówić logo, wizytówki, teczki i papier firmowy oraz projekt korporacyjnej strony internetowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

WP oferuje również możliwość rewitalizacji istniejącego znaku towarowego oraz zapewnia jego rejestrację w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej i przed międzynarodowymi organami zajmującymi się ochroną znaków towarowych. Usługą dodatkową jest druk wszystkich zamówionych materiałów. Partnerem Wirtualnej Polski jest Yeslogo.

„Działalność promocyjna firm jest jednym z najistotniejszych elementów realizowanej przez nie strategii marketingowej. Dotyczy to zarówno wielkich przedsiębiorstw, o ugruntowanej marce, jak też firm małych i średnich. Te ostatnie, których często nie stać na finansowanie wysokobudżetowych projektów reklamowych, powinny zdać sobie sprawę, że wyróżnić się na rynku mogą bez wielkich nakładów pieniężnych. Pierwszym krokiem jest stworzenie spójnej i wyrazistej identyfikacji wizualnej. To właśnie z myślą o sektorze MSP powstał serwis logo.wp.pl, którego podstawowym zadaniem jest pomoc w niedrogim stworzeniu kluczowych elementów identyfikacji wizualnej." - mówi Rafał Mandes, kierownik Działu
e-Biznes Wirtualnej Polski.

Użytkownik serwisu może wybrać logo z kilkudziesięciu przedstawionych na stronie bądź zamówić nowe, dostosowane do jego potrzeb i przygotowane zgodnie z wytycznymi.
W standardowym pakiecie, przypisanym do wybranego logotypu, znajdują się 2 projekty papieru firmowego, 3 - wizytówek oraz 3 - teczek. Składając zamówienie na projekt indywidualny, klient otrzymuje do kilkunastu propozycji. Zamówienie w całości można złożyć przez Sieć - dokonywane jest w formie elektronicznego formularza, dostępnego na stronie logo.wp.pl.

Wśród usług dodatkowych, realizowanych przez WP oraz Yeslogo - wymienić można również rejestrację znaku towarowego, która - w zależności od wyboru użytkownika - dokonywana może być na terenie Polski lub mieć charakter międzynarodowy. Partnerzy oferują także profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony WWW, stosownie do indywidualnego zamówienia użytkownika.

„Projektujemy i wykonujemy bodaj wszystkie elementy graficzne, które składają się na identyfikację wizualną firmy. - mówi Elżbieta Zielińska z Yeslogo - Pakiety prezentowane w logo.wp.pl skonstruowaliśmy w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom firm, którym zależy na specjalistycznej i kompleksowej usłudze, nie ograniczającej się jedynie do zaprojektowania logo lub stworzenia strony WWW. Co ważne, jedyni na rynku sprzedajemy logotypy wraz z wyłącznymi prawami autorskimi. Współpracując z Wirtualną Polska mamy nadzieję na dotarcie do bardzo szerokiej grupy klientów."

Cena standardowego pakietu usług nie przekracza 900 złotych netto. Płatności można realizować kartą kredytową, przelewem, przy odbiorze przesyłki.

W związku z inauguracją serwisu logo.wp.pl, Wirtualna Polska wraz z Yeslogo oferują obniżkę cen druku materiałów do ‘- 20%'.

Serwis Wirtualnej Polski: http://logo.wp.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »