Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Luksusowe podróże Varuma Sharmy tylko z Travel Channel

Luksusowe podróże Varuma Sharmy tylko z Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
W grudniu Travel Channel przygotował dla Państwa wiele okazji do tego, by odbyć ekscytujące podróże, dzięki którym odkryjesz tajemnice otaczającego Cię świata. Odległe kultury, niezwykłe krajobrazy, wspaniała kuchnia, dzięki nam poznasz je z bliska, bez wychodzenia z domu!

8 grudnia, dokładnie o godzinie 21.00 porwiemy Cię w niezwykłą podróż, bowiem tego dnia na antenie Travel Channel pojawi się nowa seria fantastycznego programu Luksusowe podróże Varuna Sharmy.

Nasz prezenter, udowodni, że – jak sam twierdzi - ma najlepszą pracę na świecie, dlatego też bądźcie gotowi doświadczyć ekstremalnej zazdrości podczas gdy gospodarz będzie się pławił w wytwornych apartamentach najlepszych ho teli świata i odda się rozrywce z najwyższej półki. 

Przygodę zaczniemy w Afryce Południowej, gdzie od samego początku Varum będzie świadkiem niezwykłych wydarzeń wyzwalających dużą dawkę adrenaliny. Między innymi, przetnie przestworza brytyjskim, poddźwiękowym odrzutowcem Buccaneer, po czym przesiądzie się do wyścigowego Reynard Dodgera, by nabrać prędkości na torze wyścigowym. Na pewno obydwu „przejażdżek” pozazdrościłby mu nie jeden miłośnik motoryzacji. Kolejny przystanek naszej wyprawy to Kanada. Tutaj na naszego bohatera czekać będzie lot helikopterem. Nie będzie to jednak zwyczajny lot. Metą tego wojażu będzie bowiem lodowiec położony 6000 stóp nad poziomem morza, gdzie zorganizowany zostanie piknik, którego „gwoździem programu” będzie poczęstunek lodowym winem.  

To jednak nie wszystko. Pozostałe niezwykłe przygody wydarzą się w Nowej Zelandii, Irlandii, Omanie oraz Nowym Jorku. Tam Varum będzie poszukiwał wartych uwagi SPA, gdzie można zregenerować siły. W końcu prowadzenie tak luksusowego trybu życia może być męczące...

Z programem Luksusowe podróże Varuna Sharmy na pewno nie będziesz się nudzić i zobaczysz więcej niż myślisz. Travel Channel zaprasza do oglądania!

Powtórka programu m. in.:

09 grudnia o godzinie 19.00

15 grudnia o godzinie 21.00

19 grudnia o godzinie 17.00

22 grudnia o godzinie 21.00

30 grudnia o godzinie 19.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »