Rozrywka i wypoczynek » Sport

Lutowe propozycje z cyklu "Filmy ESPN"

Lutowe propozycje z cyklu "Filmy ESPN"
Zobacz więcej zdjęć »
Już w lutym pojawią się kolejne produkcje dokumentalne sygnowane logiem ESPN Classic. Tym razem, kibice poznają fascynujące historie, które pokażą wszystkie odcienie sportu: od wielkich zwycięstw po zawstydzające afery dopingowe.

Czym jest wieloletnia tradycja, będzie można się przekonać oglądając film pt. „Czerwień Ducati”. Motocykle pochodzące z fabryki w Bolonii to symbol niedoścignionej włoskiej inżynierii i kosmopolitycznej elegancji. Trudno wyobrazić sobie motocyklowe zawody najwyższej rangi bez tych pojazdów na torze. ESPN Classic zagląda za kulisy tej legendarnej firmy.

Poruszającym dokumentem jest „Renee”, który przybliża losy amerykańskiej, transseksualnej tenisistki – Renee Richards. Mimo, że nigdy nie wygrała żadnego turnieju Wielkiego Szlema, a największym sukcesem była gra deblowa w finale US Open, przez całą karierę towarzyszyło jej żywe zainteresowanie mediów.

Ciekawą propozycją jest także film o intrygującym tytule „Projekt Marinovich”. To historia będąca przestrogą dla rodziców, którzy bez opamiętania podporządkowują wszystko, aby ich dziecko wyrosło na wybitnego sportowca. Tytułowy Marinovich został zaprogramowany przez swego ojca na wielką gwiazdę NFL, ale finał tej opowieści daleki jest od szczęśliwego zakończenia.

Te i wiele innych ciekawych produkcji ESPN Classic już w lutym!

 

Zapraszamy do oglądania serii:

Filmy ESPN
od 2 do 17 lutego na antenie ESPN Classic

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »