Technologie » AGD - RTV

Maciej Dolega w MediaMarktPolska!

MediaMarkt Polska wita Macieja Dolegę na stanowisku szefa PR i rzecznika prasowego.

MediaMarkt Polska ma przyjemność ogłosić powołanie Macieja Dolegi na stanowisko szefa działu PR i rzecznika prasowego ze skutkiem od początku maja 2024 roku. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w pracy dziennikarza i prezentera telewizyjnego Dolega wnosi do swojej nowej roli specjalistyczną wiedzę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przed dołączeniem do MediaMarkt Polska, Maciej cieszył się udaną karierą jako dziennikarz i prezenter telewizyjny. Jego dogłębne zrozumienie dynamiki mediów jest dodatkowo wzmocnione przez jego rozległe doświadczenie w roli trenera medialnego, specjalizującego się w komunikacji i brandingu.

Maciej jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w dziennikarstwie i komunikacji społecznej, kładąc podwaliny pod swoją karierę w mediach.

MediaMarkt Polska z niecierpliwością czeka na wykorzystanie spostrzeżeń i przywództwa Dolegi w ulepszaniu swoich strategii komunikacyjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KD

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »