Rozrywka i wypoczynek » Sport

Magia Millennium w ESPN Classic

Magia Millennium w ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
Lata 2000 - 2007 to czas, w którym stary stadion Wembley był rozbierany, a nowy budowany. Nowopowstały Millennium Stadium w Cardiff był miejscem, gdzie odbywały się najciekawsze mecze angielskiej piłki.

ESPN Classic przedstawia nowy program, który skupi na wydarzeniach z tego okresu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Napakowane sportowymi emocjami retransmisje zaczynamy od niezapomnianego meczu Finału Pucharu Ligi 2003: Liverpool v Manchester United. To jest coś z klasyków między tymi dwoma odwiecznymi rywalami, który należy zobaczyć. Michael Owen na pewno będzie długo pamiętał ten mecz. Mimo tego, co wielu fanów wyspiarskiej piłki twierdzi, mianowicie że Cardiff\\\'s Millennium Stadium nie miał magicznej aury Wembley, rozegrano tam wiele wspaniałych spotkań. Oto niektóre z nich, które można obejżeć na ESPN Classic: Finał Pucharu Ligi 2005: Chelsea v Liverpool, Finał Pucharu Ligi 2005: Manchester v Wigan Athletic, oraz Finał Pucharu Ligi 2005: Chelsea v Arsenal. Jednym słowem same najlepsze klasyki, których nie można przegapić.

Zapraszamy od 4 do 6 maja, o godz. 19:00 Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »