Rozrywka i wypoczynek » Święta

Malowanie Jaj w Arkadach Wrocławskich

Malowanie Jaj w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Święta to dobry czas, aby pomyśleć o innych, zwłaszcza potrzebujących. Radość jest pełniejsza wtedy, kiedy możemy podzielić się szczęściem z innymi.

Z myślą o tym, zaprosiliśmy przedstawicieli wrocławskich mediów do wspólnej zabawy wielkanocnego malowania jaj - już 25 marca w Arkadach Wrocławskich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kraszanki w wersji XXL.

Bombastyczne - 1, 5 metrowe jajka, zostaną rozstawione przy głównym wejściu do Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie. Ekipy sześciu - zaproszonych do udziału - wrocławskich redakcji, równo w samo południe zmierzą się z wielkim wyzwaniem: zakomponowaniem własnej pisanki wielkanocnej.

Pozostawiliśmy swobodę artystyczną twórcom - dlatego liczymy na kreatywne i pełne inwencji świąteczne wizualizacje. Przez ponad godzinę, dziennikarze będą osobiście malować, rysować i projektować własne wzory wielkanocnych kraszanek. Jajka będzie można podziwiać podczas imprezy, a także już po jej zakończeniu przed budynkiem Arkad Wrocławskich.

Tak zrealizowane pisanki, które zostaną symbolicznie wykupione przez Arkady Wrocławskie, a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane akcji „Caritas", organizatorowi dorocznego śniadania wielkanocnego dla najbardziej potrzebujących. To wesoły, integrujący happening, który pokaże, że potrafimy razem zrealizować cel z pożytkiem dla wszystkich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »