Gospodarka » Żywność

Maoam na owocowym tropie

Maoam na owocowym tropie
Zobacz więcej zdjęć »
Soczyste i pachnące latem owoce - których smak znajdziesz w kostkach, paskach i kamyczkach Maoam - kryją w sobie wiele fascynujących tajemnic. Maoam pomoże Ci w ich odkryciu. Zaopatrz się w swój ulubiony wariant Maoam i ruszaj z nami w owocową podróż.

Owoce zaskakują nie tylko wielością rozmaitych smaków, kształtów i kolorów. Za nazwami tysięcy gatunków kryje się również mnóstwo ciekawych faktów. Jeżeli chcesz je poznać przyłącz się do owocowej wyprawy Maoam.

Znane z ciemnoczerwonej barwy i lekko kwaskowego smaku wiśnie, to owoc, który z jednej strony kojarzy się z babcinymi dżemami i sokami, a z drugiej z Japonią - czyli Krajem Kwitnącej Wiśni. Niektórych może jednak zaskoczyć fakt, że w tamtym rejonie podziwia się wiśniowe kwiaty, natomiast prawie wcale nie je się powstających z nich owoców, których orzeźwiający smak odnajdziesz m.in. w kostkach Maoam.

Pełna słodyczy malina, przywołująca wspomnienia letnich wędrówek z przyjaciółmi, to owoc, który uprawiano już w średniowieczu. Jej smak przez wielki nie stracił jednak na popularności, a żywy i radosny malinowy kolor od lat króluje w świecie mody. Dlatego jeżeli chcesz być trendy, zawsze miej przy sobie malinowe Moam Stripes.

Słodko-kwaśny smak pomarańczy zna chyba każdy. Nie wszyscy wiedzą jednak, że ze względu na niezwykle szeroką gamę zastosowań - od soków, poprzez składnik przetworów i dodatek do ciast, na suszonych ozdobach kończąc - uprawa tego owocu sięga aż 30 mln ton rocznie. Walory pomarańczy doceniło również Maoam nadając ich smak jednemu z wariantów kamyczków Maoam Kracher, kostkom Maoam i Maoam Stripes.

Truskawki, bez których trudno wyobrazić sobie przełom wiosny i lata to owoc, który powstał dopiero w połowie XVIII wieku z połączenia dwóch gatunków poziomki - wirginijskiej i chilijskiej. Obecnie znanych jest blisko 2000 odmian truskawki. Smak jednej z nich znajdziesz w paczce owocowych kamyczków Maoam Kracher.

Słonecznie żółta cytryna to nie tylko kwaskowy smak soku, którego wypicie z uśmiechem na ustach jest warunkiem otrzymania „Orderu Uśmiechu”. To również źródło owocowego orzeźwienia w kostkach Maoam, mini Maoam Stripes i musujących kamyczkach zamkniętych w paczce Maoam Mao Mix, którą możesz cieszyć się z przyjaciółmi w gorące letnie dni.

Poczuj owocową radość żucia z Maoam!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »