Technologie » AGD - RTV

Marcowe wyprzedaże AGD i RTV. Zajrzyj do internetu – to ostatni dzwonek, by zrobić zakupy po jeszcze

Marzec to co roku czas rynkowych premier nowych sprzętów, ale także – wyprzedaży starszych modeli. Zanim na półki sklepowe trafią nowe propozycje produktów, Klienci mogą kupić zeszłoroczne nawet o 40 proc. taniej.

Producenci liczą się ze zwiększonym zainteresowaniem swoją ofertą i szykują na ten czas atrakcyjne promocje cenowe. Szczególnie dużo można zaoszczędzić kupując sprzęt RTV/ AGD i zaopatrując się w sklepach internetowych, tradycyjnie tańszych niż hipermarkety. W NEO24.pl, który jest liderem sprzedaży sprzętu w sieci, na marcowych wyprzedażach możemy zaoszczędzić dodatkowo nawet do kilkuset złotych na jednym sprzęcie.

 

Pierwszy kwartał nowego roku tradycyjnie kojarzy się z wyprzedażami i rozmaitymi promocjami. Wiele osób czeka do ostatniej chwili, aby kupić od dawna upatrzony produkt po okazyjnej cenie. Klienci szturmują sklepy w poszukiwaniu najlepszych promocji. W tym roku marcowe wyprzedaże będą szczególnie łaskawe dla branży AGD i RTV – przed zbliżającymi się Mistrzostwami Euro 2012, wielu kibiców będzie się rozglądać za atrakcyjnymi cenowo telewizorami czy projektorami.

 

Dla osób, które nie potrzebują najnowszych, tegorocznych modeli np. telewizorów, jest to znakomity okres do zakupów. Zawsze w momencie wchodzenia na rynek nowych modeli, spada cena ubiegłorocznych, także bardzo atrakcyjnych sprzętów – tłumaczy Michał Poroszewski z NEO24.pl.

 

Decydując się na zakup sprzętu z wyprzedaży trzeba pamiętać, że przy ogromnym zainteresowaniu konsumentów, zapasów szybko ubywa. Dlatego nie warto odkładać decyzji zakupu na ostatnią chwilę. Marcowe wyprzedaże to ostatni dzwonek, by kupić sprzęt dużo taniej niż na co dzień. Tak szybko, jak z półek znikną urządzenia z poprzedniego sezonu, pojawią się na nich nowe modele z ciekawymi funkcjami. Konsumentów można podzielić na dwie grupy: tych, którzy czekają na promocje oraz tych, którzy śledzą na bieżąco nowości sprzętowe i z niecierpliwością wyczekują momentu, kiedy pojawią się w sklepach, by nabyć je jako pierwsi.

 

Taniej na wyprzedażach i ... w e-sklepie

 

Na wiosennych wyprzedażach można oszczędzić nawet kilkaset złotych na jednym sprzęcie. Szczególnie duże różnice w cenach widać na dużym AGD i RTV, które nawet bez wyprzedaży można kupić w sklepie internetowym do 20 proc. taniej niż w stacjonarnym markecie. W marcu, przed wprowadzeniem wiosennych nowości, sprzęt z ubiegłego sezonu kosztuje nawet do 30 - 40 proc. mniej. Przykładowo, najpopularniejszy model telewizora Samsung 46D6500 jest obecnie w NEO24.pl jeszcze o 500 zł tańszy niż kilka miesięcy temu.

 

Sprzedaż produktów w naszym sklepie cały czas rośnie. Odnotowujemy ponad 10 proc. przyrost sprzedaży w porównaniu z 2011 r. Spowodowane jest to coraz większym zaufaniem klientów do zakupów w sieci. Największy udział w sprzedaży ma duże AGD i RTV: pralki, kuchenki, ale też sprzęt komputerowy i nowoczesne telewizory. To na tym sprzęcie różnice cenowe są najbardziej widoczne, sięgając nawet do 30%   dodaje Michał Poroszewski z NEO24.pl.

 

Warto dodać, że w grupie sprzedanych TV, NEO24.pl notuje aż 20 proc. udział telewizorów 3D, a liczba ta stale rośnie.

 

Nie tylko wyprzedaże – na Klientów czekają także dodatkowe promocje

 

Klientów kuszą nie tylko wyprzedaże. W okresie poprzedzającym wprowadzenie nowych modeli sprzętu, sklepy zachęcają do kupna dzięki dodatkowym promocjom: bezpłatnemu transportowi wybranego sprzętu, dodatkowymi akcesoriami do urządzeń czy specjalnymi pakietami promocyjnymi.

 

W NEO24.pl, oprócz niskiej ceny, oferujemy wiele dodatkowych możliwości. Warto na bieżąco śledzić naszą stronę, zapisać się do newslettera bądź polubić nasz profil na Facebooku. Pozwoli to być na bieżąco z najlepszymi promocjami i dzięki temu oszczędzać jeszcze więcej – dodaje Michał Poroszewski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (1)

  • avatar
    kosmopolitka1 2012-03-25 16:29:55

    Właśnie planuję małe zakupy :-)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »