Dom » Budownictwo

Marka Dulux® doceniona przez fachowców

Już po raz 4. zorganizowano Ranking Budowlanych Marek Roku. Marka Dulux® została laureatem konkursu aż w dwóch kategoriach produktowych.

Uroczyste wręczenie statuetek „Budowlane Marki Roku 2007" odbyło się 24 stycznia br. w Poznaniu, podczas gali towarzyszącej Międzynarodowym Targom Budownictwa BUDMA / BUMASZ 2008.

Zwycięzcą rankingu w kategorii „farby wewnętrzne" została marka Dulux®. Produkty tej marki zostały wyróżnione także drugim miejscem w kategorii lakierów do drewna.

„Przyznanie tytułu Budowlanej Marki Roku 2007 farbom i lakierom Dulux® to dla nas znakomita informacja. Z roku na rok ranking firmy ASM cieszy się bowiem coraz większym uznaniem wśród przedstawicieli branży budowlanej i na stałe wpisał się w kalendarz istotnych wydarzeń branżowych. Otrzymane nagrody traktujemy nie tylko jako wyróżnienie dla naszych produktów, ale także jako dowód uznania dla pracy wszystkich, którzy na co dzień tworzą ich rynkowy sukces" - mówi Joanna Stachowska, Dyrektor Marketingu w ICI Polska.

Pomysłodawcą i organizatorem rankingu jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Od 2004 roku przyznaje ona tytuły Budowlanych Marek Roku w 19 kategoriach kluczowych dla branży budowlanej. Tegoroczni laureaci wyłonieni zostali na podstawie badania wykonanego na losowo dobranej próbie 2050 firm wykonawczych. Ankietowani zostali poproszeni o wskazanie produktów najwyższej jakości, produktów o najlepszej relacji ceny do jakości oraz produktów najczęściej stosowanych przez nich w codziennej pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »