Firma » Praca

Marka kosmetyczna O3 ZONE z agencją PR Face it!

Marka kosmetyczna O3 ZONE z agencją PR Face it!
Zobacz więcej zdjęć »
O3 ZONE rozpoczyna współpracę z Face it! Agencja, wybrana w drodze rekomendacji, będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania public relations, w tym media relations oraz eventy. Projekt prowadzą Magdalena Pytkowska (account executive) oraz Kaja Kraluk (junior account executive).

Linia produktów pielęgnacyjnych O3 ZONE należy do spółki Metrum CryoFlex i została stworzona na bazie produkowanej przez firmę oliwy ozonowanej, substancji wspomagającej leczenie dermatologiczne.

Firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zastosowaniu ozonu w medycynie, a jej celem jest rozpowszechnianie wiedzy o dobroczynnym działaniu ozonu, nie tylko w terapiach medycznych, ale również w kosmetyce. Dzięki najnowocześniejszym technologiom oraz zapleczu badawczo-rozwojowym i współpracy z instytutami medycznymi oferuje produkty najwyższej jakości, spełniające najostrzejsze wymogi bezpieczeństwa. Zawartość 100 mg/ml ozonu w produktach O3 ZONE została potwierdzona i udokumentowana w badaniach laboratoryjnych metodą rezonansu magnetycznego na spektrometrze 600 MHz/16 tesli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »