Firma » Biznes

Marka Obsessive klientem Sky Agency

Producent bielizny dla kobiet – marka Obsessive, nawiązał współpracę ze Sky Agency. Firmy zdecydowały o podpisaniu umowy stałej na czas nieokreślony.

W ramach współpracy Agencja Sky jest odpowiedzialna za działania marketingowe obejmujące wdrożenie strategii związanej z promocją Obsessive zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Zakres świadczeń obejmuje m.in. zarządzanie ustalonym budżetem marketingowym, prowadzenie kampanii Ads, SEO, a także działania z obszaru content marketingu. Za koordynację działań oddelegowanego zespołu z ramienia agencji odpowiada jej właściciel oraz head of marketing Igor Walęcki. Podmioty w przeszłości współpracowały projektowo. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Więcej informacji o agencji znajdziemy na stronie www.skyagency360.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwppr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »