Gospodarka » Żywność

Masa makowa do ciast HELIO

Masa makowa do ciast HELIO
Zobacz więcej zdjęć »
Szybki i prosty sposób na udane wypieki na co dzień i od święta? Tylko z gotową, bezglutenową MASĄ MAKOWĄ HELIO, wytwarzaną według sprawdzonej, tradycyjnej receptury z najwyższej jakości surowców.

Masa makowa HELIO to bestsellerowy produkt marki, tworzony zgodnie z tradycyjną recepturą bez konserwantów i bez glutenu, który zawiera najlepszy gatunek maku oraz dobrze zbilansowane proporcje bakalii - rodzynek i skórki pomarańczowej. Masa makowa HELIO jest odpowiednio słodka, aromatyczna i charakteryzuje się optymalnym stopniem wilgotności oraz gęstości. Ponadto, nie wymaga dodatkowej obróbki termicznej ani mielenia maku- jest od razu gotowym nadzieniem do ciasta i to już z dodatkiem bakalii, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę dla makowców.

 

MASA MAKOWA HELIO uhonorowana została licznymi nagrodami, m.in. Złotym Laurem Konsumenta, bo nie zawiera konserwantów i glutenu, dlatego rekomendowana jest dla osób z celiakią oraz na diecie bezglutenowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »