Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

MASKI OCHRONNE JUŻ OD 19 GROSZY – OFERTA PROMOCYJNA LIDL POLSKA

Lidl Polska przygotował kilkudniową promocję na jednorazowe maski medyczne oraz maski modelu F. Maski dostępne będą już od 19 groszy za jedną sztukę! Ponadto w ofercie sieci w dalszym ciągu dostępne są testy antygenowe w kierunku SARS-COV-2 przeznaczone do samokontroli.

Produkt pozwala wykryć antygeny wirusa w wymazach z przedniej części nosa. Testy oferowane są wyłącznie w zestawie pięciu sztuk i kosztują 19,80 zł za 1 test, czyli 99 zł za opakowanie 5-sztukowe.

W ofercie Lidl Polska w dniach od środy, 12 maja, do soboty, 15 maja, będzie obowiązywać promocja na maski. Jednorazowe maski medyczne, maski ochronne czy maski ochronne modelu F oferowane będą jeszcze w niższych cenach – od 19 groszy za sztukę! Wszystkie maski będące w promocji są od polskich dostawców. Obecnie w ofercie sieci klienci mogą również znaleźć produkty do dezynfekcji dłoni i powierzchni, testy antygenowe w kierunku SARS-COV-2 oraz testy serologiczne Primacovid na przeciwciała COVID-19. 
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »