Firma » Finanse

Maszyny w linii kredytowej

Maszyny w linii kredytowej
Zobacz więcej zdjęć »
Z pieniędzmi uzyskanymi z otwartej linii kredytowej zrobisz, co zechcesz. Nie będziesz zobowiązany do przedstawiania każdorazowo bankowi dokumentów o uzyskiwanych dochodach celem stwierdzenia wysokości zdolności kredytowej.

Zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby fizyczne mogą uzyskać w banku otwarty kredyt z określoną maksymalną wysokością zadłużenia.

To szczególne rozwiązanie bardzo ułatwia prowadzenie interesów przedsiębiorcom. W każdej chwili, już bez powiadamiania banku, bez oczekiwania, skorzystać mogą z odpowiadającego ich potrzebom produktu. Do wyboru są: kredyty obrotowe, dyskontowe, w rachunku bieżącym, kredyty akredytywne oraz coraz powszechniej wykorzystywany faktoring. Jego celem przede wszystkim jest usprawnienie płynności finansowej oraz zabezpieczenie się w razie kłopotów wynikających z niewypłacalności odbiorców firmy.

Najpopularniejszy jest jednak przyznany kredyt w rachunku bieżącym. Korzystają z niego zarówno duże, małe i te najmniejsze podmioty gospodarcze. Pieniądze można przeznaczyć na usprawnienie parku maszynowego czy nawet dołożyć z tego kredytu brakującą kwotę do zakupu chociażby samochodu zamiast wybierać z ofert - kredyty samochodowe.

Zakup maszyn i urządzeń poprzez leasing, linię kredytową również dostępną dla rolników to najtańszy sposób na pozyskanie środków i efektywniejszą produkcję. Największy procent osób wykorzystuje leasing do zakupu samochodów. Zmodyfikować można wysokość wpłaty oraz rat, tak by nie stanowiły one zbytniego obciążenia finansowego.

Atrakcyjnością linii kredytowej zainteresowali się również zwłaszcza młodsze pokolenia rolników, które wymieniają przestarzały sprzęt, ciągniki na bardzo nowoczesne. Kwota nie może przekroczyć 80% wartości inwestycji, chyba, że uzgodnione zostaną z bankiem inne warunki.

Osoby nie będące właścicielami firm, podmiotów gospodarczych również coraz częściej rozglądają się i otwierają nowocześniejsze konta bankowe, które przed wszystkim posiadają opcję „ kredyt odnawialny”. Po ustaleniu zdolności kredytowej zostaje przyznana suma kredytu dostępna w każdym momencie i na każdy cel. Tak linia kredytowa bardzo ułatwia życie. Nie trzeba za każdym razem prosić banku o pożyczkę. Wystarczy regularnie zasilać konto chociażby podając pracodawcy numer konta, na który będzie przesyłał wypłatę oraz to, co najważniejsze – terminowo spłacać zadłużenie.

Jeżeli potrzebna, więc będzie pomoc finansowa, to kredyty dla firm posiadają sporą paletę możliwości wyboru i odblokowują pole działania dla przedsiębiorców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »