Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Maxi Zoo z nową kampanią „Nasza niska cena”

Maxi Zoo z nową kampanią „Nasza niska cena”
Zobacz więcej zdjęć »
Kampania Maxi Zoo „Nasza niska cena” pozwala klientom kupić prawie 600 produktów w niskich cenach. Oferta wystartowała 4 października i potrwa do końcu roku, obowiązuje w sklepach stacjonarnych.

Produkty znajdujące się w ofercie są dostępne we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce i są odpowiednio oznaczone żółtymi cenami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niskie ceny do końca roku

W ofercie znalazło się prawie 600 różnorodnych produktów w niskich cenach. Jej szeroki zasięg pozwala odpowiedzieć na potrzeby dużej liczby klientów, którzy posiadają w domach różne zwierzęta.

W tym roku postawiliśmy w komunikacji na cenę. Aktualnie to ona jest najważniejszym czynnikiem w procesie zakupowym, co dobrze widać w zmieniających się postawach konsumenckich. Jednak mimo wszechobecnych podwyżek da się wykonywać rozsądne zakupy. Maxi Zoo zachęca do zapoznawania się z etykietami produktów, porównywania ich jakości, monitorowania naszej gazetki promocyjnej oraz przeliczania cen za kilogram. Te sposoby pozwalają zachować oszczędność bez utraty jakości. Regularnie udostępniamy kupony rabatowe w naszej aplikacji, a jej posiadacze mają również możliwość korzystania z 5% rabatu Friends. Oprócz tego ruszyliśmy z kampanią „Nasza niska cena" i wdrożyliśmy do sprzedaży stacjonarnej ofertę na prawie 600 produktów w niskich cenach. Cel jest prosty - zagwarantować klientom jak najlepsze warunki, które w obecnej sytuacji rynkowej są istotne dla budżetu gospodarstwa domowego. Nasze działania są możliwe dzięki realizowaniu długofalowej strategii. I choć ceny wokół rosną, my utrzymujemy wybrane z nich na stałym poziomie do końca roku.  - mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo.

Kampania „Nasza niska cena" potrwa do końcu roku. Obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych sieci, a produkty z oferty posiadają odpowiednie oznaczenie w postaci żółtych cen oraz napisów „Nasza niska cena".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maxi Zoo Polska
http://www.maxizoo.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »