Technologie » Komputery

MCH Group wdraża system IFS Applications 9

MCH Group wdraża system IFS Applications 9
Zobacz więcej zdjęć »
Czołowa grupa firm z branży marketingu dynamicznego wdraża kompleksowe rozwiązanie firmy IFS we wszystkich swoich jednostkach na całym świecie.Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dział Live Marketing Solutions firmy MCH Group, obejmujący takie jednostki zależne, jak Expomobilia (z siedzibą w Effretikon w Szwajcarii) i Winkler (Wohlen, Szwajcaria), zdecydował się wdrożyć system IFS Applications™ 9 w celu optymalizacji globalnych procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości 1,4 miliona euro.

Firma MCH Group jest czołową, międzynarodową grupą firm z branży marketingu dynamicznego (live marketing) tworzących kompleksową sieć usług dla całego rynku organizacji wydarzeń i wystaw.

Firma MCH szukała nowego, ujednoliconego rozwiązania ERP, ponieważ wcześniej stosowane systemy nie zapewniały optymalnego wsparcia dla licznych procesów międzyfirmowych w obrębie grupy. Po wnikliwej analizie ofert dział Live Marketing Solutions wybrał system IFS Applications.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/mch_group_wdraza_system_ifs_applications_9.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »